Відгук про роботодавця «тікетс.юей» Добавлен: 24.04.19 12:28

Інші назви: tickets.ua
Сфера діяльності: Послуги: Туризм
Адреса: Україна, м. Львів, Шевченка 111а

продажа авиабилетов
Автор(-ка): Юра (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Дата початку роботи: 2018 г.
Дата звільнення: 2019 г.

---

Робота просто жах, куди дивитися Андрій Васильович не понятно, кого він обирає керівниками не понятно, саме по цим причинам компанія деградує, керівники не можуть сформувати нормальний робочий процес, люди до своєї роботи ставляться як до гавна, через шо і якість обслуговування падає з кожним днем. Відділ FSO це просто жах, керівники недолугі, в голові пусто, ідей реальних немає. Всі їхні ідеї це: а давайте кнопочку в адмінці зробим не зеленою, а синьою, бо розуму придумати шось краще мені не хватає. Не знаю, для чого Андрій Васильович тримає таких людей, ніколи б не міг подумати, що людина, яка вклала стільки сил в цю компанію, буде так легковажно відноситись до підбору кадрів на керівні посади, кого ви на них назначаєте ??? Таке відчуття, шо всім керівникам FSO ви даєте пройти тест на рівень IQ, і якшо їхній рівень дорівнює рівню - кончіного дібіла, то він проходить далі. Дуже, і дуже легковажно ви відноситесь до таких питань, коли ідіотам дозволяєте чимось керувати,думаю тімліди з FSO з пісюном в туалеті справитись не зможуть, шоб в штани не наробити, а ви їм даєте якісь повноваження. Єдиний + ,що тепер в цирк можна не ходити, мені достатньо, прийти на роботу, подивитись на їхні убогі морди, послухати їхні МЕГА тупі ідеї, і зарядитись позитивом на цілий день. Наступного разу, коли компанія знову буде видавати вітамінки, будь ласка, віддайте мою коробочку потребуючим (керівникам), ми маємо заставити працювати їх розум разом.