Відгук про роботодавця «TIENS» Добавлен: 06.07.19 10:50

Основна назва: TIENS
Інші назви: КРИССТАЛ РАЙЗ
Сфера діяльності: Послуги: Маркетинг, реклама, креатив, просування, аналітика
Адреса: Україна, м. Чернівці

Автор(-ка): Надія Миколюк (працював(-ла) у компанії на момент написання відгуку)
Посада: Регіональний менеджер
Дата початку роботи: Січень 2015 г.
Стартова зарплата: $3000
Поточна зарплата: $15000

З першого дня дружнє відношення в колективі, чесне керівництво, виплати по проробленійй роботі щодня на руки, допомога зі сторони наставників протягом багатьох років. Подарунки вартістю від 300грн до 45000грн. Перелічити кількість важко. Відновила здоров'я собі та рідним. До компанії ніде не подорожувала навіть не мала закордонного паспорта, а за термін співпраці було відвідано Турцію, Єгипет, Болгарію, Китай за рахунок компанії вартістю 2500$, і Круїз за 1000$. Знайомства по всій Україні та по світу. І це тільки початок кар'єри!!!

Тут треба працювати на себе , тому люди, які звикли працювати в найманій праці не можуть повірити що це все можливо і здаються за перші два дні навіть не почавши навчатись, мені жаль що у нас в країні так мало амбітних і цілеспрямованих людей впевнених у своїх силах!!! Це бізнес і з першого дня при знайомстві з компанією про це говорять!!! Хто не розуміє що таке бізнес починають вигадувати всілякий брєд про розвод, лохотрон і піраміди, таких людей мені жаль, їм усе життя бути рабами чужих думок і роботи в наймі за копійки продаючи свій час(років 40). Ніхто нікого не заставляє щось купувати чи вкладати, дають пропозицію почати власну справу або з нуля працюючи з клієнтами, або прискорити розвиток зробивши замовлення в екомагазині по БАЖАННЮ ВЛАСНОМУ!!! Скоро проекти компанії будуть в кожному домі, і тоді той хто не зрозумів пропозиції буде локті кусати, що не в проекті!!!