Відгук про роботодавця «Техника и технологии» Добавлен: 17.07.19 16:36

Основна назва: Техника и технологии
Сфера діяльності: Торгівля: Автомобілі, запчастини, автохімія
Адреса: Україна, м. Миколаїв

С\х техника
Автор(-ка): Тетяна (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Дата початку роботи: 2019 г.
Дата звільнення: 2019 г.
Стартова зарплата: $80
Фінальна зарплата: $80
Корисність відгуку: 6 - 1 = +5
Однакова IP адреса! Можливо, цей автор вже залишав відгуки про цю компанію.

讣告
Вельмишановне панство, яке присутне сьогодні на цьому сайті!
Сьогодні вже як 10 років з моменту народження пасічного господарства «Техніка и Технології»! Ця пасіка народилася на квітучих просторах нашої ріднесенької України, незважаючи на усі коварні підступи пасічника по імені Техноторг.
Завдяки унікальному розуму керівництва компанія розквітла і засяяла усіма барвами, але патологічна жадібність керівництва затуманила його розум і чудовий запах змінився смердючим запашком.
І працьовиті, розумні бджілки полетіли збирати мед для Астарти К, Агро К, Агроресурс та інших пасік, знаючи напевне, що там їх не обдурять і свою частку заробленого меду зможуть використати для благополуччя себе та своєї сім‘ї. І їм не доведеться обманювати квітучі рослини, забираючи їх мед і при цьому не опилювати їх квітки.
Працьовиті бджілки відлітали до інших пасічників з кращими вуликами, деякі навіть за кордон і на їх місце з’являлися бецатрутні, які стали проїдали останні залишки меду у працьовитих бджілок, не приносячи ніякої користі. Потім бецатрутні стали позичати мед і у інших пасік та квітучих рослин, даючи обіцянки повернути борги завчасно.
Медокредитори подали дуже багато претензій наївно полагаючись повернути медовий борг. Але меду вже на пасіці ТІТ не залишилось, останні бджоли не бажають збирати мед задарма, незважаючи на обіцянки та погрози від бецатрутнів.
Отакої малята!
В тому році їли піццу на 9-річчя, а в цьому залишитися тільки стояти з двома квітками і свічкою. Бо меду навіть на мінімальну порцію невистачає, а в борг ніхто брехунам не дає.
Ми завжди будемо пам’ятати цю паскудну пасіку і не приведи Боже знову до неї втрапити. Амінь!

Усе