Відгук про роботодавця «Теплоэнерго» Добавлен: 25.01.20 12:17

Основна назва: Теплоэнерго
Інші назви: Укртеплоэнерго, ЗЭО "ДАН"
Сфера діяльності: Виробництво/постачання: Енергетика
Телефони: 044-422-22-72
Адреса: Україна, м. Київ

Производство разборных пластинчатых теплообменников и модульных блоков для систем отопления
Автор(-ка): Аліна Наливайко (Був(-ла) тільки на співбесіді, але враження залишилося)
Дата співбесіди: 2019 г.

Коли можна буде вирішувати питання в черзі максимум 5 хвилин або через інтернет коригування, тоді і отримуєте позитивні отзиви. А коли в вас у людей надуті борги висять із-за непрацьоздатності програм, то нажаль нуль вам, а не оцінка

Я клієнт, але хочу сказати Вам про роботу Вашої контори зі сторони.
Контора виставляє рахунки на гарячу воду автоматично. Люди стоять в чергах по 3-6 годин кожного дня для вирішення питання. Я була вже 10 разів для вирішити одне питання і до сих пір питання не вирішено!!! Ця контора не дієздатна. В мене висить борг за гарячу воду, а на справді контора ще мені повинна 1000 грн з перерахунків. Контора маніпулює такою інформацією, ніби вони були однією фірмою, тепер вони інша і борг списати із-за програми не можуть. Три роки пройшло і досі вони не можуть списати!!! Навіщо ви взагалі ТАКА Контора тоді потрібні?? Із-за Вас я втратила рік субсидії, бо з боргом в квитанції субсидія онулюється. Черги від 3 годин до 6 годин. Це неймовірне хамство, стояти ці черги!!! Вони знущаються з людей цими чергами і невирішенням питань. Люди нервуються, вимушені із-зі показників сраної гарячої води їхати до них в офіс в тьму-таракань і чекати Днями вирішення питання, пропускати свою роботу! Я наблюдала, как жінки в черзі, вже десятого кругу пекла неможливості вирішення елементарних питань, почали драку, бо одна хотіла оминути чергу! Це жах!!! Люди боживоліють, чекаючи своєї черги. Коли цю фірму закроють? Нема більше таких жахливих фірм більше в Україні, як Київенерго. Ну може ще Воля-Кабель. Ото і все! Нехай вони горять блакитним вогнем!!! Тут галочки оцінки нище 3 не ставлять. Тут оцінки обман!