Відгук про роботодавця «Hegelmann» Добавлен: 28.04.20 17:53

Сфера діяльності: Послуги: Транспорт, доставка, логістика, зберігання
Телефони: +48 34 344 49 05
Ел. пошта: [email protected]
Адреса: Україна, м. Львів

Транспортная компания Hegelmann Transporte Sp. z o.o. (Польша) на протяжении многих лет предлагает клиентам свои услуги по доставке грузов между странами Европы, а также из стран Европы в СНГ и обратно.
Автор(-ка): Юлия (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Дата початку роботи: 2019 г.
Дата звільнення: 2020 г.
Корисність відгуку: 2 - 7 = -5

Плюс: вчасна виплата заробітньої плати.

Україна, Львівський офіс: керівництво не вміє управляти і говорити з персоналом, постійні крики і приниження. Шукають тєрпіл, які будуть мовчати і на яких можна накричати. Якщо ви маєте свою думку і не мовчите, то готуйтесь що вас залякують звільненням. За наявністю води, туалетного паперу, мила і тд ніхто не стежить, єдиний вихід все купити самостійно. Кухня - це 8 місць, при 50-60 працівників. Чайник зламався і ніхто вже тиждень не може його купити. Цитата директора "ми європейська фірма", але "нема ніякого бажання робити хороші умови для працівників". Під час карантину (не можна їздити в громадському транспорті - штраф 17тис. грн.) ніхто не дав віддаленого доступу офісним працівникам, не організовувався довіз, їздили на таксі за власну зарплату, піддаючи ризику наші життя. При цьому не можна виходити у магазин по воду (через відсутність питної води, коли в директора нема бажання щось робити), бо "там велика парковка, може збити машина". Також нема ніякої аптечки, якщо розболиться голова чи підніметься температура, то єдиний вихід - терпіти. Також не забезпечувалась безпека в офісі, не видавали маски і тд, більшість персоналу навіть не дезинфікували руки при вході в офіс. Нікому не раджу тут працювати. Щодо зарплати і страхування - відмовляються виконувати обіцянки і піднімати зарплату після випробувального терміну, прикриваючись карантином. Ще вас можуть заставити працювати понаднормово без доплат і в обіцяні вихідні дні. Також про аптечку і чайник подумають після нього. Навряд "європейська стабільна і успішна фірма" має проблеми з такими витратами і може економити на безпеці працівників. Ця фірма могла б бути класною, якби не кумівство, через яке все вирішується, і стають керівниками без відповідної освіти.
Мінус: директор, який не вміє керувати фірмою і персоналом, нестабільна фірма.