Відгук про роботодавця «Justin» Добавлен: 25.05.20 12:36

Основна назва: Justin
Сфера діяльності: Послуги: Транспорт, доставка, логістика, зберігання
Адреса: Україна, м. Київ

06.06.18 14:41 Отправила резюме,позвонила приятная девушка,представилась так и так компания джастин- хуястин и т.д.Начала рассказывать: мы молодая компания о нас еще нигде нет информации.открываем много филлиалов по Украине бла бла. в вашем городе это будет Будка при магазине 4*4.прием выдача посылок.график с 9-21.зп4-5к.зп будет начислятся на карту банка Восток.Официальное оформление.с собой иметь ксерокопию...»
Автор(-ка): Максим (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Дата початку роботи: 2019 г.
Дата звільнення: 2020 г.
Корисність відгуку: 0 - 2 = -2

Робота не пильна, графік 2/2, 3/3, зарплата без затримок, нічого впарювать не треба. Є відділення з мінімальним трафіком де особливо роботи немає, досвід не потрібен, офіційне працевлаштування. Робота має свої + так і мінуси. Довго засиджуватися на ній немає сенсу максимум півроку. Розвиток мінімальний за 2-3роки станеш максимум ст. Оператором. Я попрацював 10 місяців, і можу її порадить студентам, ті хто довго неможе знайти нормальну роботу або тим хто шукає тимчасовий підробіток

Я працював на відділенні з середнім трафіком тобто десь 50 видач, до 10 відправлень і пару карток монобанк. Знаю що є відділення де в день максимум 10 видач, пару відправлень, а є такі де стоять черги, навіть в туалет немає коли вийти. А саме цікаво зарплата у всіх рівна, % за видані картки ти не отримуєш хоча компанія за одну отримує 100грн.

2) Навчання і Стажування не оплачуване. Навчання 2 дня і відбувається воно в сраці Києва, немає різниці з якого ти міста но ти маєш 2 дні відїзить на навчання, за дорогу і зарплату за ці дні ти не отримуєш.

3) Ти на цій роботі Касир, бухгалтер, вантажник, колл-центр. На відділеннях робочих телефонів немає, якщо проходе 5 днів ти маєш зі свого телефону набирать клієнтів, так само і тех. підтримку. А гроші ніхто не повертає.

4) Технічна підтримка відсутня. На відділенні є листок з номерами телефонів їх близько 7 штук, но ні на один неможливо дозвониться. Навіть коли дозвонишся не факт що тобі допоможуть

5) Найболючіша тема це їхнє Програмне забезпечення. Воно постійно глючить, викидає помилки, не друкують чеки, оплати картою не проходять. Постійно оновлюють, але стає тільки гірше.