Відгук про роботодавця «SAVSERVICE» Добавлен: 03.08.12 21:08

Основна назва: SAVSERVICE
Інші назви: SAVSERVICE, САВСЕРВИС КАРПАТЫ, САВСЕРВИС СТОЛИЦА, САВСЕРВИС СХИД
Адреса: Україна, м. Львів, вул. Шевченка 335

Непродовольственная дистрибуция. Дистрибуция продукции P&G
Автор(-ка): dyadko_yar (Був(-ла) тільки на співбесіді, але враження залишилося)
Вакансія: Продавець-консультант
Дата співбесіди: 2012 г.
Корисність відгуку: 3 - 4 = -1

Вічлива розмова по телефону, та обіцянки в рожевих тонах: зарплатня для продавця-консультанта 2500 грн; повний соціальний пакет та оплачувана відпустка.

Запросили на співбесіду. Після того як заповнив і віддав анкету, склонный к полноте молодой человек, який сидить за 2-им столом з права сказав що вакансія консультанта закрита (цікаво чому про це не сказали по телефону) і запропонував роботу вантажником порошків та миючих засобів на зарплату 500 грн. потім влаштував мені тест на табличку множення, а під кінець своїх розваг сказали зобразити спартанця який веде своє військо на війну. Таких людей, позволяющих эксплуатировать себя, як менеджери савсервусу ше треба по шукати. Мені аж страшно уявити яке там керівництво. Таким менеджерам ничего хорошего пожелать не могу. А обіцянки про зарплату 2500 грн, соц. пакет та оплачувану відпустку, які обіцяли по телефону виявились звичайнісінькою лапшою, яку наші політики привикли нам вішати перед виборами.