Відгук про роботодавця «iBox» Добавлен: 04.02.21 15:56

Основна назва: iBox
Інші назви: Айбокс
Телефони: (0 800) 300-102 093; 096 / 066 550-11-11
Адреса: Україна, м. Київ

«Айбокс» - первая и крупнейшая розничная компания на рынке Украины в сегменте моментальных платежей
Автор(-ка): Аноним (Був(-ла) тільки на співбесіді, але враження залишилося)
Дата співбесіди: г.
Однакова IP адреса! Можливо, цей автор вже залишав відгуки про цю компанію.

немає

Був досвід проходження співбесіди в дану компанію. Сподівання були як найкращі, адже це компанія "на слуху", з уже певною репутацією в країні, тому очікувалось, як мінімум, нормального ставлення. співбесіду зі мною проводили одразу 4 людини, серед них ейчар менеджер, працівник даної посади з досвідом, який і сам не розумів, навіщо було притягнуто та 2 керівники. Доволі обширний штат для співбесіди. Ейчар самостійно знайшла мене та запропонувала прийти на співбесіду, вже в телефонній розмові, особисто мені, було зрозуміло, що вакансія не за моїм резюме та по функціоналу їхньої вакансії я не зовсім туди пасую. Частину співбесіди мені задавали питання по останньому місцю роботи, потім ще частину розказували як в них все серйозно, важливо і тд, ну і половину співбесіди мені розповідали, що в мене немає ніяких задатків до роботи в них, шо вони не розуміють чи зможу я в них працювати і як взагалі це можливо і все в такому дусі Якщо підсумувати, то около 40 хвилин мені тільки те і робили, що прямо говорили про те, що я їм не підходжу Виникає цікаве питання: навіщо запрошувати на співбесіду людей, які апріорі не підходять вам? Можливо варто скомплектувати штат з менш негативних керівників та більш кваліфікованих ейчарів https://www.vnutri.org/ibox/