Відгук про роботодавця «CVG Украина» Добавлен: 08.07.21 22:07

Інші назви: ТзОВ ЦВГ Украина
Сфера діяльності: Виробництво/постачання: Машинобудування та обладнання
Телефони: (032) 232 65 32
Адреса: Україна, м. Київ

Commercial Vehicle Group(CVG) - ведущий поставщик интегрированных систем для коммерческого автотранспорта, включая рынки грузовиков большой грузоподъемности, строительной и сельскохозяйственной автомобильной техники, а также специальный и военный автотранспорт.
Автор(-ка): Аноним (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Дата початку роботи: 2021 г.
Дата звільнення: 2021 г.
Корисність відгуку: 2 - 0 = +2

Робота нормальна ,стабільна зарплата,новий директор нарешті зробив їдальню де до речі дуже смачно готують і роблять тематичні дні.Великий плюс довозка і розвозка дуже хотілось щоб це збереглося на постійній основі.

Мінусів багато,дихати немає чим,жара неймовірна ми всі мокрі на конвеєрі дуже сподіваємось що нас не змусять вдівати ту синтетику яку придумали люди з офісу(нехай самі в тому помотають на конвеєрі хоча б годинку)рукавиці видають рідко ,а якщо видають вони стираються за одну-дві зміни,зараз стоїмо бо нема матеріалу і таке буває часто чому ми маємо йти за свій рахунок?чи за рахунок відпустки?майстри з бригадирами ,які мають бути для нас прикладом ,йдуть на обід за 10 хв до дзвінка,а ми маємо виключити конвеєр з дзвінком.І головне якщо років 5 назад ще був стимул ходити на роботу то зараз його нема зарплата мала(((