Відгук про роботодавця «Aweb» Добавлен: 20.09.21 21:17

Інші назви: aweb.ua, авеб
Телефони: (044) 538-01-61
Ел. пошта: [email protected]
Адреса: Україна, м. Київ, Київ

Занимается контекстной рекламой и продвижениемсайтов в интернете. Офис в бизнес-центре возле Дарницкой площади, есть столовая, спортзал, кафе, аптека и прочая инфраструктура. К "Авеб Системс Украина" данная компания не имеет никакого отношения!!!!
Автор(-ка): Ганна Слободяник (працював(-ла) у компанії на момент написання відгуку)
Посада: помічник керівника
Дата початку роботи: Травень 2019 г.

Уже більше 2 років я працюю в Авеб на позиції офіс-менеджера.
Коли я тільки прийшла, я приємно здивувалася, що знайшла дійсно круту компанію.
Найперше, на що я звернула увагу - це чіткість виконання завдань, яка контролюється внутрішньою crm-системою.
У нас крутий колектив - кожен профі і кожен на своєму місці,- і чим більше я працюю, тим більше в цьому переконуюсь.
І ще, я захоплююсь нашими керівниками, на мою думку, це велике досягнення створити таку компанію і організувати наскільки дієву внутрішню політику.

Безпосередньо я в Авеб еволюціонувала з "офіс-менеджер простий" - це такий, який стандартний, до "офіс-менеджер + помічник головного бухгалтера". Тепер я займаюся бухгалтерськими та господарськими документами та кадрами, відслідковую та впроваджую новини по кадровому, пожежному, діловодству, з охорони праці... Маю можливість комунікувати з кожним працівником нашої компанії та клієнтами Авеб… Все це дозволяє мені вчитися новому та продовжувати розвиватися

не знайшла