Відгук про роботодавця «CVG Украина» Добавлен: 12.11.21 16:21

Інші назви: ТзОВ ЦВГ Украина
Сфера діяльності: Виробництво/постачання: Машинобудування та обладнання
Телефони: (032) 232 65 32
Адреса: Україна, м. Львів, Вулецька, 14

Commercial Vehicle Group(CVG) - ведущий поставщик интегрированных систем для коммерческого автотранспорта, включая рынки грузовиков большой грузоподъемности, строительной и сельскохозяйственной автомобильной техники, а также специальный и военный автотранспорт.
Автор(-ка): Ярослав Павук (працював(-ла) у компанії на момент написання відгуку)
Посада: Інженер
Дата початку роботи: Грудень 2015 г.
Стартова зарплата: $300
Поточна зарплата: $5000
Корисність відгуку: 4 - 1 = +3

- Підприємство забезпечує довіз свої працівників на роботу/додому.
- Якщо працюєте в хорошому колективі, то можна без проблем перданути чи ригнути на робочому місці.
-Основний плюс - це, наявність на підприємстві Зеника.

Якийсь час пропрацювавши технологом на CVG Ukraine, я зіткнувся з незрозумілим явищем. Пан Мица В.Г (також відомий як "Excel master", "Калькулятор", "Анжеліка", "Mr.DownTime") є абсолютно некомпетентним керівником але в той же час, він геній зі створення непотрібних табличок в Excel.
Хлопці, які працюють в Тех.відділі, справжні спартанці, бо терпіти таке кожного дня, не просто важко...
З працівникам, поводить себе в залежності від свого настрою. Часто ним керує його незрозуміле почуття гумору, а зі своїх жартів, він сміється сам. Напевно параноїк.
Нас він вже тотально дістав але ми його терпимо всією командою. Інколи навіть співчуваємо, бо бути калькулятором теж не легко.
Ну а загалом, що з нього візьмеш, бо як то кажуть - з налагоджувача нормальної людини не буде!