Відгук про роботодавця «HireLabas» Добавлен: 30.11.21 04:24

Сфера діяльності: Послуги: Кадрові агенції, рекрутинг
Телефони: +380963057768
Ел. пошта: [email protected]
Адреса: Україна, м. Київ

Пару слов о работе этой компании. Консультация адекватная, денег не брали. Деньги заплатили. Робота адекватная. Отношение хорошее. Условия хорошие и хозяин нормальный, так что рекомендую
Автор(-ка): Kostiantyn Obraztsov (Був(-ла) тільки на співбесіді, але враження залишилося)
Вакансія: Кухар
Дата співбесіди: Листопад 2021 г.
Однакова IP адреса! Можливо, цей автор вже залишав відгуки про цю компанію.

Чемна розповідь

На початку листопада побачив рекламу компанії Hirelabas у в фейсбуці про влаштування на роботу кухарем у Литві. Вирішив спробувати, відгукнувся на рекламу, заповнив анкету. За кілька днів передзвонили, доволі все толково розповіли, відповіли на всі питання, запевнили що все що обіцяють, все пишеться і тому вони мають виконувати всі свої обіцянки . Спілкувався з менеджером Sofiya Hirelabas. Почалася підготовка документів. Зі сторони компанії "запрошення на роботу", з моєї паспорт, сертифікат о вакцинації, робоча страховка документи про освіту. За тиждень все було зібрано. Запевнили що працювати буду в кафе, у центрі Вільнюса, місце за мною закріплено, мене чекають. Спитали чи готовий я виїхати 24 листопада, я погодився і сказав що готовий. Забронював місце у перевізника якого мені запропонували в компанії, бо цей перевізник довозить працівників до офіса в місті Маріамполе щоб підписати контракт на працевлаштування. За декілька днів ще раз зателефонували упевнитися чи все в силі, чи готовий я до виїзду.
‌І тут за день до виїзду, 23.11.2021 приблизно о 15:00 лунає знов дзвінок від менеджера Sofiya і воно мене ошарашує новиною " нажаль ваша вакансія закрита, але ми можемо вам запропонувати іншу посаду , крутити блінчики, але зарплата на 200 € меньше робота на 3 години в день більше і на один день на тиждень також більше!!! Я трохи офігів від такої новини. Кажу, а якже все те що ви мені обіцяли, казали що все пишеться, що ви не зможете пропонувати інше, що вся обіцяна зарплата буде така яку обіцяли. А вони мені , те що обіцяли будемо вирішувати на місці!!!
Я навіть без роздумів відмовився, і сказав що працюйте самі. І для себе намалював загальну картину про цю компанію
Вони заманюють людей гарною казачкою, розповідають про умови праці які ви хочете чути. До останнього тримають людину в невіданні і за декілька годин, чи за день кажуть що вакансії нема і пропонують те що у них є. І якщо людина в Україні звільнилася з роботу, вирішила всі свої справи перед поїздкою і вже сидить на валізах, то їй діватися нема куди і людина зголошується їхати на меньшу зарплату та на інших умови праці.
Я раджу не користуватися послугами цієї компанії Hirelabas. Вони не відповідають за свої слова та дії . Кидалово!!!!