Відгук про роботодавця «ТОВ "Фрида"» Добавлен: 28.04.22 13:29

Основна назва: ТОВ "Фрида"
Сфера діяльності: Послуги: Охорона
Адреса: Україна, м. Київ, Вул.Лаврська 20

охранная компания
Автор(-ка): Олександр (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Посада: Охоронник Старший зміни
Дата початку роботи: Травень 2021 г.
Дата звільнення: Березень 2022 г.
Стартова зарплата: $8000
Фінальна зарплата: $10000
Корисність відгуку: 2 - 1 = +1

Немає

Пропрацював у ТОВ "Фріда" генеральним директором якого є Супрун В.В. 9 місяців,від охоронника до старшого зміни...З початком війни України з РФ з однодумцями почав волонтерську діяльність,допомагаємо ЗСУ та біженцям,про що повідомив керівництво Фріди,10 березня був звільнений за власним бажанням,як вони говорять,щоб ви розуміли при прийнятті на роботу вас попросять написати дві заяви на прийняття та звільнення,де вони потім незаконно поставлять число,та звільнять вас,якоби за власним бажанням...За лютий місяць заборгованість по зарплатні у розмірі 5200 грн,мені ніхто не заплатив по сьогоднішній день,по простому мене кинули і не тільки мене одного,на всі звернення керівництво не реагує не бере слухавку,скидає та не хоче спілкуватися,видимо такий у них стиль роботи,бо людей вони не цінять та не поважають,поводяться по хамсткі!!!Так що я б радив обходити цю компанію стороною,щоб зберегти свої нерви та не втрачати кошти!!!Можна багато ще написати про порушення компані!!!Ви не отримаєте ніяких лікарняних та відпускних,відпускні вам виплатять на карту,а потім відрахують з чорної зарплати(в конвертах),забируть так що кидалово на кидалові!!!Ні лікарняних,ні компенсації за відпустку,ви не отримаєте,ще й зароблених коштів!!!