Відгук про роботодавця «SmartShop» Добавлен: 02.06.22 11:55

Інші назви: Талан Вячеслав Викторович
Сфера діяльності: Торгівля: Побутова техніка, аудіо-відео, мобильні телефони
Телефони: 0982164787, 0638887892, 0930063492, 0672090295, 0635303554
Адреса: Україна, м. Ровно, м.Здолбунів

Cеть магазинов мобильной связи в переходах. Контакт: Константин Владимирович (хам еще тот)
Автор(-ка): Serhii (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Дата початку роботи: 2022 г.
Дата звільнення: 2022 г.
Стартова зарплата: $3
Фінальна зарплата: $3
Корисність відгуку: 0 - 1 = -1

Їх немає

До останнього моменту сумнівався чи розгдядати дану роботу для себе так як компанія наче велика, давно на ринку і пропонують хорошу зп і тд, але відсутній сайт, ну тобто він є, але діти в школі на уроках інформатики краще зроблять), на мою особисту думку це неприпустимо мати 50+ магазинів і не мати нормального сайту. І моя інтуіція мене не підвела, ці всі позитивні відгуки це все брехня. ПС: останні 4-5 років я працював в інших магазинах техніки, досвід маю і є з чим порівнювати, повірте гірших умов не було.
Вирішив вийти на стажування, перших 2 дні не оплачується, хоча на співбесіді казали що з 1 дня, оплата стажування по 100 грн/день(так менше 10 грн година). Перших 2 дні наче все ок, хоча треба записувати багато інфи, так як я з досвідом обіцяли завершити стажування не за 15 днів а раніше. +- я випереджував графік навчання. Приїхали листівки для рекламної акції, так як не було промоутера, хотіли заставити мене роздавати, на що я відмовився, після чого моє стажування почали гальмувати. Причому потрібно було писати та вчити безліч інформації (види переміщень, піб працівників офісу і тд) ця інфа не є необхідна для повсякденного використання, про що я повідомив, але на мене глянули скоса, і дали зрозуміти щось не подобається-на вихід. Ще почув від діючого продавця що на нього повісили якусь недостачу, і тепер він мав доказувати що він непричому. Дізнався від інших продавців які працювали в іншому місті, ситуація та сама, при звільненні на вас повісять всіх собак, і вирахують останню зп. Стажувався 6 днів, за ці дні жодної позитивної емоції та враження не побачив. Неважливо чи ти з досвідом чи без, ставляться до тебе як до лайна. Люди які тебе стажують, думають що вони всім краще та розумніші тебе.
+Головне завдання додати до основного товару послугу, часто без відома покупця.
Не рекомендую як для роботи так і для покупки.