Відгук про роботодавця «Первый Киевский Автоцентр» Добавлен: 19.10.12 13:30

Інші назви: Подержанные тачки
Сфера діяльності: Торгівля: Автомобілі, запчастини, автохімія
Телефони: 095-432-89-97 063-709-66-23
Адреса: Україна, м. Київ

Компания занимается продажей подержанных автомобилей!
Автор(-ка): Илона (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Дата початку роботи: 2012 г.
Дата звільнення: 2012 г.
Однакова IP адреса! Можливо, цей автор вже залишав відгуки про цю компанію.

Скільки людей пише неправду! Скільки людей не подає фактів. Скільки ,тих, для яких розуміння роботи закладається в малому: дайте нам , хоч малесеньку ставочку і ми здатні на все. Наче при « совку» живемо. Здобути високу платню в Першому Київському автоцентрі можливо, але, той, хто не хоче – не примусиш. Бо ставки тут нема, зате є висококультурне розуміння бізнесу, як командного стилю. Робітники Першого Київського Автоцентру мають гарний заробіток з проценту. І дівчинка-юрист, як де-хто сміє тут обзиватися ,в перший день співбесіди пояснює Вам договір, якщо ви по телефону молодшому спеціалісту, показали свої навики, уміння, знання, а якщо їх нема? Будь –кого у цей колектив не беруть. Можу сказати це з певність,працюю тут ще від початку відкриття. Сама починала зі звичайного оператора . Зараз директор одного з філіалів. Назв багато, бо офіс не один, але на цьому сайті подані назви організацій , які ніякого відношення до Першого Київського Автоцентру. А « Потримані Тачки» - це бренд»! Його , хоч хтось має?Сайти дрібних авто салончиків аж засіяно фізіономіями людей, які виростило керівництво Першого Київського Автоцентру. Та й , взагалі ,платня у них була пречудова. Чого ж у Вас язики поніміли сказати гарне слово про своїх учителів.? Давня східна мудрість говорить «Хто запродав свого учителя – запродасть і рідну матір»? А гроші в гаманці і премії главменів не соромно було витрачати?

За навчання, дійсно потрібно платити від 290 до 700 грн, дивлячись на яке місце у Вас є бажання влаштуватися. Але гроші швидко окупувуються працею. Власне, вибачте, що ви зразу не потрапили в головний офіс. І «декілька телефонів» та маленька кімната примусили Вас трохи не впасти в транс. Працюйте і все у Ваших руках. Найцікавіше платня: вона може підій матися до 8-9 тисяч, але люди не вірять, не хочуть навчатися, а головне працювати. Це, як свій будинок – десь якась дрібниця , зупинилися – і дах протікає. Питання до горе «обідчиків: а що Ви зробили , щоб отримувати багато?З сусідньго офіса конкурентиків пишуться погані відгуки. Де ж їм до дисципліни?))))))))))))) Дякую свїй учителям!!! Якби не вони, що б їли зараз мої діти?Оформлена офіційно, але через термін випробування. Відгук пишу з власного бажання. Терпіння і труд –все перетруть.)

немає