Відгук про роботодавця «ДИЛА» Добавлен: 18.10.22 09:53

Інші назви: ДИЛА - медицинская лаборатория
Сфера діяльності: Послуги: Медичні послуги, спортклуби та салони краси
Телефони: +38 (044) 531 94 89
Адреса: Україна, м. Київ

Лабораторная диагностика. Акушерство и гинекология. Инфекционные болезни. Эндокринология. Терапия.
Автор(-ка): Аноним (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Дата початку роботи: 2022 г.
Дата звільнення: Жовтень 2022 г.
Корисність відгуку: 1 - 0 = +1

Немає

Генеральний директор звільнив працівницю з хронічним вірусним гепатитом В, на прохання проявити людяність, емпатію і допомогти противірусними препаратами на лікування він їй надіслав на укрпошту інформацію про звільнення, він міг допомогти працівниці погодивши здати безкоштовно аналізи, але він навіть цього не надав, він вирішив, що у працівника з 20 річним професійним стажем дуже низький коефіцієнт розумового розвитку і скоротив цього працівника від гріха подалі, його навіть не зупинило те , що у цього працівника 2 дипломи, вища категорія, диплом найкращого працівника року, медична освіта, коли працівниця зустрілась з його представниками, вони навіть не поцікавились як я себе почуваюсь, говорили про бренд компанії, рейтинги які я їм псую своєю хворобою, не допустили до планового медичного огляду намагались змусити написати заяву на звільнення заднім числом за згодою сторін. Мені дуже дивно, що керівники компанії не керуються цінностями компанії: людяність, розвиток, якість, працюють для того, щоб зберегти життя кожної людини. На зустрічі запропонували перейти на окуповане місто, де ведуться активні бойові дії працювати водієм-курєром, знаючи з особистої справи, що я не маю водійського посвідчення, був мобінг, керівник не платив премії, бонуси, святкові, вихідні, за лишні години, доплату за роботу з ковідними пацієнтами, не платив за те, що я працювала в червоній зоні. Працювала на 3-х ковідних відділеннях по 10 год 7 днів на тиждень без відпустки, не дали в зв'язку з короновірусною хворобою, компенсацію за відпустку не стільки виплатили скільки вирахували податку. Коли отримуєш зарплату ти не розумієш чому так мало, ти просиш надати довідку про заробітну плату, але тобі її не надають.В заяві при прийомі на роботу вказано, що я працюю 5 днів на тиждень, але працювала 7 днів на тиждень без доплат. За 2 місяці не дорахувалась 9.000, мені сказали в бухгалтерії, що уявлення не мають куди ділись кошти і це питання не до них. Зам генерального директора також не допомогла з роботою, адже жінці пенсійного віку, яка отримує пенсію і зарплату важко зрозуміти працівника, який не має ані пенсії, зарплати ані з/п. Дивно, що компанія позиціонує себе як компанію для якої найвища цінність це здоров'я і життя людини не допомогла працівникові, який потребує противірусні препарати. Все, що я зрозуміла цінності тут зовсім інші- це бізнес, рейтинги, бренд компанії а життя працівника, який працював 7 днів на тиждень по 10 год.на 3-х відділеннях нічого не варте! Мене навіть з днем народження не привітали листівкою, не кажучи вже про подарунок, роботодавець зекономив навіть на цьому, на питання чому мене не привітали мені відповіли, що не збираються вкладати кошти в хворого працівника і тратитись на медичний огляд, адже це добра воля компанії. За весь період, що я працювала отримала лише пряника на день святого Миколая, директор передягнувся в діда мороза і пряником привітав співробітників замість премій, його щедрість не мала меж!