Відгук про роботодавця «ДИЛА» Добавлен: 07.11.22 11:09

Інші назви: ДИЛА - медицинская лаборатория
Сфера діяльності: Послуги: Медичні послуги, спортклуби та салони краси
Телефони: +38 (044) 531 94 89
Адреса: Україна, м. Київ

Лабораторная диагностика. Акушерство и гинекология. Инфекционные болезни. Эндокринология. Терапия.
Автор(-ка): Не равнодушная общественность! (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Дата початку роботи: 2021 г.
Дата звільнення: 2022 г.

Ніколи не було

В фейсбуці видаляють чи приховують коментарі, в цій компанії працюють пенсіонери, які отримують і пенсію і зарплату, всіх інших звільняють. В цій компанії наче все в минулому, вони тільки в кінці 2021 року почали он-лайн замовлення використовувати і ввели штрих-коди, з'явилась на декількох відділеннях електронна черга, в телеграмі Діли не має, а могли б там просувати акційні пропозиції, понабирали хостес, щоб було як у конкурентів були дуже задоволені їхньою роботою, але під час війни всіх звільнили, щоб зекономити, щоб не врізати зарплату керівникам, які мешкають за межами Києва, робота компенсує їм проїзд і компенсує помешкання, які ті винаймають. Всі ці нові ідеї вони втілили завдяки мені, бо я працювала в сучасній європейській найбільшій в Україні медичній лабораторії, завдяки моєму досвіду і ідеям вони стали сучаснішими, але економлять на формі, медперсонал ходить як папуги хто в чому, медична форма 1 шт видається співробітнику після 2-х років роботи, а взуття- дешеві резинові тапки якщо знайдеться розмір, мені не видали бо не знайшлось 38 р, форму видали б/у диряву на 10 розмірів більшу ніж я, застірану чи вицвівшу при звільненні забрали те ганчір'я, на бейдж не вистачило коштів.на індивідуальному захисті теж економили, одна одноразова маска видавалась на декілька днів, в ній я мала працювати по 10 год., Одноразовий халат не видавався, а кому пощастило його отримати носили його більше місяця і це на ковідному відділенні, одноразову шапочку також носили місяцями, для чого взагалі вдягати той інфекційний збірник на якому вже і Дельта і Омікрон живе і інших заражає, змушували чекати людей на вулиці під дощем, була коробка дощовиків, які розікрав персонал з відділення, який давно працює і вже навчився списувати невикористанні речі, печево також їсть персонал а клієнтам майже нічого не перепадає.Це і є комплімент від компанії, за те що ми взяли у вас кров ми маємо з'їсти ваше печево "Марія"))) воно і не дивно, адже за весь період моєї роботи роботодавець мені лише на Миколая подарував печиво з логотипом компанії, замість премій, бонусів, ковідних і т.д. Під час війни на кожен показник і забір підняли ціну 10 грн, наживаються на безробітному українському народі, зробили рекламу, що по 10 грн з замовлення перераховують на ЗСУ, навіть не з показника. Виходить підняли ціну на всі показники 10 грн а перераховують на ЗСУ лише 10 грн, а в замовлені може бути 30 показників, навіть у такий скрутний час наживаються на людях, бізнес в цієї компанії на першому місці.Ганьба керівникам і генеральному директорові особисто!