Відгук про роботодавця «Червоний маркет» Добавлен: 23.01.23 20:03

Основна назва: Червоний маркет
Телефони: 0800750135
Адреса: Україна, м. Київ, вул. Лук'яненка Левка, 14а

Работа в минус сотрудникам
Автор(-ка): Шукала там роботу (Був(-ла) тільки на співбесіді, але враження залишилося)
Вакансія: Консультант
Дата співбесіди: Грудень 2022 г.
Корисність відгуку: 0 - 1 = -1

Жодних!

Прошу, не йдіть туди!
Пішла туди, коли сама подзвонила їх рекрутеру, адже резюме вони не читають. (Хоча за тиждень після моєї співбесіди HR ЧМ мене набирали і знову запрошували з нуля).
Пішла у призначений день до магазину. Дали заповнити анкету, де я всі свої дані лишила і відповіла на купу непотрібних питань. Сказали - чекати, після чого дівчина-продаець зачинила в мене перед носом двері до кабінету, чи то комори, де вона працює.
Чекала 4 дні. Потім сама їх набрала. Відповіла адміністраторка магазину- жалілася, що у них немає світла і взагалі в них вакансій вільних немає. Я нагадала про анкету. Тоді вона пообіцяла, як світло з'явиться перетелфонувати. До сьогодні набирає.... або світло не з'явилося досі))
За декілька днів набрала HR і, як я писала на початку, запропонувала співбесіду, ніби я ще на ній не була. Я нагадала HR, що вже тиждень чекаю на відповідь. Вона похапцем пообіцяла, що мені обов'язково скоро зателефонують і завершила розмову.
Ніхто не подзвонив. Ніхто!
Я хотіла у вас працювати, лишила вам свої особисті дані, нагадала про себе, але вам, шановний Червоний маркет, байдуже! Тому що співрбітник або пошукач - не людина для вас. Це вже я зрозуміла.
Бажаю, щоб ви дуже скоро закрилися!