Відгук про роботодавця «iBox» Добавлен: 04.02.23 22:45

Основна назва: iBox
Інші назви: Айбокс
Телефони: (0 800) 300-102 093; 096 / 066 550-11-11
Адреса: Україна, м. Київ

«Айбокс» - первая и крупнейшая розничная компания на рынке Украины в сегменте моментальных платежей
Автор(-ка): Анастасія (працював(-ла) у компанії на момент написання відгуку)
Посада: Фахівець по роботі з рекламаціями
Дата початку роботи: Березень 2022 г.

Мене звати Анастасія і я працюю в компанії вже майже два роки. За цей час я відчула, що ІВох - це велика команда друзів із різних куточків України, з різними інтересами і характерами, але об'єднаних однією справою та метою. Коли я прийшла на співбесіду щодо вакансії оператора контакт-центру, мене одразу приємно вразила затишна атмосфера центрального офісу та приязне ставлення моїх майбутніх колег. А з часом - ще й оригінальні та корисні подарунки до безлічі свят, яскраві корпоративи та максимальна підтримка, яка надходить від колег та керівництва. Ми завжди можемо вирішити будь-які питання в корпоративному месенджері, телеграмі або поштою. Не виникає проблеми і з тим щоб взяти відпустку, коли потрібно "перезавантажитись". До того ж, зараз як ніколи цінною є можливість працювати дистанційно, адже в умовах спершу коронавірусу, а нині - війни, безпека є головним пріоритетом.
Приємними бонусами стали заняття з іноземної мови. Також знаю про йогу в офісі. Було б чудово також прийняти участь, чи отримати записи цих занять, адже обожнюю йогу, але в офісі наразі немає можливості відвідувати. Сподіваюся, що в майбутньому з'являться і відеоуроки;)
Ці всі приємні фактори стали причиною того, що я захотіла лишитися у цій команді, розвиватися і рости в ній, тож зараз я - фахівець по роботі з рекламаціями.
Важкі часи випробували нас усіх. Багатьох близьких людей війна забрала не лише в прямому сенсі: ми побачили, для кого насправді важливі, хто нас насправді цінує і хто насправді дорогий нам. Інші "відсіялись". І дійсно: ІВох лишився тим другом, який не покинув у складні часи, довівши, що працівники та клієнти лишаються найбільшою цінністю. Я з великою вдячністю згадую і фінансову допомогу у ті перші, найважчі дні, і максимальне розуміння ситуації, в якій ми опинилися: в когось не було змоги працювати через переїзди, поганий інтернет тощо. Та навіть для тих, хто хотів поїхати за кордон, компанія надала таку можливість. ІВох зумів зберегти робочі місця і заробітню плату без жодних затримок в час такої кризи! І продовжує підтримувати кожного з нас як морально, так і матеріально. Причому не лише працівників, адже ми ще й благодійністю займаємось! Для мене таке ставлення - це взірець того, як працедавець може поважати та підтримувати своїх підопічних. І я пишаюся тим, що стала частиною команди ІВох!

Таких немає