Відгук про роботодавця «Smart solutions» Добавлен: 01.04.23 07:39

Основна назва: Smart solutions
Сфера діяльності: Послуги: Кадрові агенції, рекрутинг
Адреса: Україна, м. Київ

SMART SOLUTIONS (Смарт Солюшнс) — кадровая компания, которая специализируется на комплексных решениях в сфере управления персоналом для ведущих зарубежных и национальных компаний. Мы предоставляем услуги рекрутмента, аутстаффинга и лизинга персонала, проводим тестирование и оценку специалистов, делаем обзоры заработных плат, проводим кадровый аудит.
Автор(-ка): Олександр Савченко (Був(-ла) тільки на співбесіді, але враження залишилося)
Вакансія: Менеджер із закупівлі ІТ-техніки та обладнання
Дата співбесіди: Березень 2023 г.

не було можливості оцінити

Більш непрофесійних HR важко знайти. Але давайте розкладемо по полицях.
1. Дзвінок по телефону, Альона запитала всю необхідну інформацію, оговорили коло обов’язків, і мене запросили на співбесіду. Я попередив, що першу співбесіду провожу виключно онлайн — не маю бажання витрачати час та кошти на напівпорожні балачки. Альона погодилась, ми призначили час.
2. Сама співбесіда онлайн. Альона почала співбесіду з тих самих питань, що й по телефону, на співбесіді була сама, хоча логічно було б запросити безпосереднього майбутнього керівника, щоб проговорити професійні питання. А дальше почався лютий треш — Альона не розглядала резюме далі назв попередніх місць роботи та й то в частині назв компаній та посад.
А перегорнути сторінку і почитати про досвід роботи за останні 10 років — це не про неї. Як людину, яка працювала 11 років тендерних закупівель в великій нафтовидобувній компанії, маю досвід закупівель, перемовин, співбесід, мене ображає непрофесіоналізм HR, які нівелююь твій рівень, твої знання, здобутки своїм примітивізмом та тупими питаннями.
Співбесіду закінчив, пояснивши. що мене особисто ображають такі хрюши. Не рекомендую витрачати свій час на таких довбнів.