Відгук про роботодавця «Fillin» Добавлен: 19.04.23 19:35

Сфера діяльності: Послуги: Кадрові агенції, рекрутинг
Телефони: 044 338-08-09, 096 582 08 08, 066 232 08 08, 063 682 08 08
Ел. пошта: [email protected]
Адреса: Україна, м. Київ

Компания, предлагающая трудоустройство на временную работу. Много вариантов работы для людей без опыта. Еженедельные выплаты зарплаты. Человеческое отношение.
Автор(-ка): Гость (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Дата початку роботи: 2022 г.
Дата звільнення: 2023 г.
Корисність відгуку: 1 - 0 = +1

Платять по середам

Раніше чула про цю компанію. Після війни вдалося влаштуватися до них. Запис на точки проходить через вайбер - менеджер (у меня була Ксенія) кидає заявку у загальний чат группи - і тут починається треш - записуватися потрібно секунда в секунду (!!!) (раджу увімкнути сигнал на повідомлення у групах) - одразу строчити Ксенія, щоб встигнути записатися на точку. Коли далі працюєте, то менеджер Ксенія самостійно може аам пропонувати роботу на точках, де ви вже раніше були (але так буде не завжди, поки ви не станете "врагом народу", тому що вам не прийшла зп(присилають по середам) і ви посміли про це їх запитати. Теж "прекрасно" те, що менеджер працює по будням до 18:00, а зп радять чекати до 22:00(який банк працює до 22:00?!). Зп ви будете отримувати через поповнення готівки у терміналі, тому що нєкая бухгалтерія крутить грошима,як і вся компанія (а якщо вам пощастить влаштуватися, то свою копію договору ви не отримаєте, навіть не мрійте). Окремо про менеджера Ксенію - ніби пише зі смайлами, але будьте готові, що працівник настільки безалаберний, що може забути передати вам що заявку на вашу точку відмінили(вам гроші на проїзд ніхто не компенсує), переплутати дату виходу на точку, час, до якого потрібного працювати, і будьте готові, що іноді по середам вам можуть забути прислали гроші - типу забули. Основна частина точок - такі-собі магазини "Атлетікс" (бивш. "Спорт Мастер") - також будьте готові до неадекватних адмінів на точці, (на Гната Хоткевича, на Бажана та Дрим Таун - не записуйтесь сюди, особливо, якщо ви дівчина) - бо будуть розказувати що у вас не такий макіяж, не той колір одягу і навіть волосся!!!!! (Я не жартую). Курцям взагалі капець - вийти покурити - це одразу урізають обід. Також на Атлетіксах люблять шманати до трусів (при вході і виході) - можна подумати, хтось позариться на їх Коламбію, відшиту у підвалі у Василькові. Точки випадають дуже рідко, бо заявок менші, ніш нас, співробітників (2-3 рази на тиждень, а бувало і по два тижні сиділи вдома). Ітого - із плюсів - платять по середам, із мінусів - робота ну дуже рідко, на проїзд виходить трати більше, ніж зп, ну і менеджер Ксенія і її безалаберність. Також будьте готові що рашкінські Атлетікси не оплачують повітряну тривогу :) Тому можна на проїзд витратити 60, а за день заробити 100 :). Компанія - варіант тільки на підробіток. Нічого більше.