Відгук про роботодавця «Бюро продаж Андрея Крупкина » Добавлен: 26.04.23 15:13

Основна назва: Бюро продаж Андрея Крупкина
Адреса: Україна, м. Одеса

Создание прибыльных отделов продаж с гарантией результата
Автор(-ка): Аноним (Був(-ла) тільки на співбесіді, але враження залишилося)
Дата співбесіди: 2022 г.
Корисність відгуку: 1 - 0 = +1

Менеджер, що консультував мою компанію, був достатньо професійним.

зіткнулася з ситуацією КЛІЄНТО НЕ ОРІЄНТОВАНІСТЬ. Моя компанія в процесі масштабування звернулася до "Бюро продажів Андрія Крупкіна". Ми шукаємо понад 30 менеджерів з продажу в Україні в групу компаній.

Цікаво, що агенція не з дешевих і передбачалося як якісне ТОП, але в процесі отримання договору виявилося, що на стільки не впевнені у своїх послугах, що не дають жодних гарантій ні в результаті ні в строках.

Як Ви, з погляду бізнесмена, вважаєте, чи має бути партнерство "vin-vin" у договірних відносинах, коли Ви замовляєте будь-які послуги, чи мають бути гарантії того, що Ви отримаєте те, що замовляли? Або ви згодні на те що "не надамо послугу - ну так і буде", «Коли- не відомо»?
Можливо в ринку послуг щось змінилося і вже стало нормою не гарантувати виконання заявлених зобов'язань клієнту? Який у Вас досвід?
Чи в сьогоденні готові Ви з боку компанії надаючьої послуги бізнесу "послати" перспективного клієнта, не йдучи йому на зустріч в базових питаннях отримати те за що отримуєте кошти, не заробити ні чого, упираючись у "хамовитому тоні" на порожню принциповість?
Поділіться досвідом.