Відгук про роботодавця «CVG Украина» Добавлен: 17.08.23 22:01

Інші назви: ТзОВ ЦВГ Украина
Сфера діяльності: Виробництво/постачання: Машинобудування та обладнання
Телефони: (032) 232 65 32
Адреса: Україна, м. Львів

Commercial Vehicle Group(CVG) - ведущий поставщик интегрированных систем для коммерческого автотранспорта, включая рынки грузовиков большой грузоподъемности, строительной и сельскохозяйственной автомобильной техники, а также специальный и военный автотранспорт.
Автор(-ка): Адмін (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Дата початку роботи: Грудень 2016 г.
Дата звільнення: 2023 г.
Корисність відгуку: 1 - 0 = +1

Стабільність в виплаті заробітної плати.
Стабільне підняття зп, але незначне.
На заводі відносно комфортна температура та терпимі умови праці.
Харчування та довезення також можна віднести до позитивних сторін.

Замість того щоб покращити умови праці, наприклад запровадити медичне страхування, як є на багатьох фірмах, щоб залучити більше нових людей, наш завод вирішив знімати дурні ролики, ще й виставляти це в соціальні мережі.
Тепер навіть соромно зізнатись, що я тут працював чи працюю.
Що то за креатив, в стилі запрошуємо вас куди? В бордель 90-х? Не переживай, переживеш? Це просто пзд!
Агов! Зробіть повністю безкоштовне харчування, медичне страхування, наведіть порядок з організацією роботи та з зарплатами і жодних проблем з набором людей не буде.
Покращіть загальний психологічний стан працівників, і так важко, бо війна. А тут ще майстри та бригадири ставляться до працівників як до худоби, їм би не завадило на курси комунікації з підлеглими походити. Також вони та обліківці постійно ходять курити, причому на тривалий час, тоді чому працівникам не можна вийти? Де ця межа порядку? Морально складно працювати коли ти стоїш і поспішаєш робити норму, навіть під час свого обіду, а хтось цілий день сидить за столом і розмовляє явно не по роботі.
Також проблеми з нормами, чому один ненапрягаючись має високі відсотки, а хтось, як би не старався не може і 80 набрати? Може це варто переглянути? Скільки років ця проблема є, а жодних дій немає.
Ще одне: система бонусів. Єдине на що здатне цвг, то на міні премію до 10 років роботи заводу і тільки для працівників які працюють там з 2012 року. А працівники які працють 9.5 років, 8 чи 5 не рахуються цінними працівниками? Невже не можна організувати річну премію за тривалість роботи?
Шкода, але тут не цінять працівників, в будь який момент ти просто почуєш фразу " не подобається, заяву на стіл" це сумно.