Відгук про роботодавця «CVG Украина» Добавлен: 16.09.23 00:36

Інші назви: ТзОВ ЦВГ Украина
Сфера діяльності: Виробництво/постачання: Машинобудування та обладнання
Телефони: (032) 232 65 32
Адреса: Україна, м. Київ

Commercial Vehicle Group(CVG) - ведущий поставщик интегрированных систем для коммерческого автотранспорта, включая рынки грузовиков большой грузоподъемности, строительной и сельскохозяйственной автомобильной техники, а также специальный и военный автотранспорт.
Автор(-ка): Монтер (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Дата початку роботи: 2023 г.
Дата звільнення: 2023 г.

-дякоємо працівникам з кухні за смачний обід ,і довозка

Хочу звернутись до рози і паука,ви зким працюэте?бо внас монтерів складається враження ,що ви працюєте зі стадо свіней.Паук чому ви як директор не вийдете до людей навиробництао і не пояснюєте,що відбувається на заводі,чому більшість людей на простоі,і ніхто не поясне сетуацію яка ввдбувається на заводі.На що дивлються чехи,як ми повині знати що дальше робити.Якщо насправді закривається завод так вийдіть до людей і поясніть причину.А якщо четають Американці,то зробіть щось,менняйте нам керівників ,стидно з такими кервниками з украінцями .На рахунок майстріа і бригадирів,нєхуя не роблятъ,сидять жируть і думають якби зняти остані копвйки з людей,майстри ходять цілий день курять і каву пють коли майстри почнуть працювати ,бригадири тоже не підходять до новачків не дивлять як вони праують ,а в кінці зміни вирищить що помилок багато,а де ти була цілу зміну?чому бригадири не перевіряють і не показуєть як правильно має бути,завод пропадає,як в тітаніку топиться.