Відгук про роботодавця «Aweb» Добавлен: 25.09.23 12:33

Інші назви: aweb.ua, авеб
Телефони: (044) 538-01-61
Ел. пошта: [email protected]
Адреса: Україна, м. Київ

Занимается контекстной рекламой и продвижениемсайтов в интернете. Офис в бизнес-центре возле Дарницкой площади, есть столовая, спортзал, кафе, аптека и прочая инфраструктура. К "Авеб Системс Украина" данная компания не имеет никакого отношения!!!!
Автор(-ка): Вікторія (працював(-ла) у компанії на момент написання відгуку)
Дата початку роботи: Листопад 2022 г.

Проходила співбесіду минулого року з рекрутером Наталією. Від самого початку нашої розмови створилася дуже радісна та відкрита атмосфера. Чесно кажучи, я вже на той момент була переконана, що це саме та компанія, де я хочу працювати. І це сталось!

З перших днів мене прийняли дуже тепло і відразу включили в робочий процес. І зараз, я відчуваю підтримку та готовність всіх колег допомагати один одному, що робить нашу спільну роботу набагато легшою та приємнішою. От за це я ціную нашу компанію: завжди можна звернутись по допомогу. Завдяки цьому я успішно пройшла випробувальний термін за 2 місяці і тепер я частинка великої справи. Бо Авеб - це сім’я.
І основні переваги, які я виділила для себе в цій компанії:
Всі мої ідеї підтримують і допомагають реалізувати.
У нас є душевні посиденьки з моїм керівником..
Якщо мені потрібна допомога, я завжди можу її отримати.
З’являється багато цікавих та різноманітних завдань, що сприяє моєму розвитку.
Маю бесіди з HR з усіх питань щодо прокачування soft skills.
Мені відкрили доступ до корпоративної бібліотеки (а це ну дуууууже крутий і цінний ресурс, що накопичувався більш, ніж десятиліття).
Маю можливість працювати повністю віддалено.
Я дуже задоволена, що тут працюю і відчуваю, що мене тут цінують!🥰 Рекомендую компанію, як місце роботи для тих, хто прагне розвиватися і готовий працювати.

Немає)