Відгук про роботодавця «INVOGUE Fashion Group» Добавлен: 16.10.23 18:11

Основна назва: INVOGUE Fashion Group
Інші назви: IFG
Сфера діяльності: Виробництво/постачання: Одяг, взуття, аксесуари, текстиль
Адреса: Україна, м. Київ, ЦУМ
«DANIEL» kids boutique - лидер в сегменте детской одежды класса премиум и люкс Одежда для маленьких клиентов в самые известные мировые бренды: Dior, Givenchy, Burberry, KENZO, Stella McCartney, Moncler.
Автор(-ка): Аня (Був(-ла) тільки на співбесіді, але враження залишилося)
Вакансія: Продавець-консультант
Дата співбесіди: Вересень 2023 г.
Корисність відгуку: 1 - 0 = +1

Була на стажуванні 1 день в магазині KENZO в ЦУМі. Комфортне і престижне місце розташування, саме серце Києва. Магазин невеличкий, асортимент легко запам'ятати.

Якісь вар'яти, чесне слово.
1. У вакансії обов'язковий досвід не вказаний, в мене його не було. Але у підсумку, як мені повідомили, взяли людину з досвідом.
2. Вакансію на Ворк.юа через пару тижнів лише закрили, а на Робота.юа досі висить.
3. Директор магазину сказав мені, що в обслуговуванні я поки участь не беру. А як мені тоді показати свою роботу??? Я тут для декору постояти прийшла?
4. Сам директор працював багато де в сфері фешн ритейлу, але мямлить тихо під ніс, має фрази-паразити, ниє "де наші клієнти?", бо продажів не було протягом дня, до однієї клієнтки підходить і питає: "Курточки чи пальтішки [бажаєте]?". Хто так виявляє потреби в магазині класу люкс? Явно не на 100% компетентна людина.

Після набуття досвіду повторно стажуватись в цю компанію точно не піду, в жодний магазин.