Відгук про роботодавця «ОПОС-торг» Добавлен: 25.10.23 15:58

Основна назва: ОПОС-торг
Інші назви: ТзОВ "ОПОС-торг"
Сфера діяльності: Торгівля: Продукти харчування та напої, алкоголь, табак
Адреса: Україна, м. Київ

Перепродажа продуктов питания
Автор(-ка): Богдан (працював(-ла) у компанії на момент написання відгуку)
Дата початку роботи: 2020 г.
Корисність відгуку: 1 - 0 = +1

Зайшов суто з цікавості, подивитися, що люди пишуть. Але захотілося і своїм поділитися.
Працюю в компанії вже далеко не один рік і трохи здивований коментарями. Так, я розумію, що люди пишуть завжди здебільшого погані коментарі.
Позитивні коментарі вкрай рідко залишають. Завжди і усюди. Секція відгуків на Розетці тому приклад, там більшість відгуків негативні - щось не прийшло вчасно, щось побите, а комусь просто колір не такий.
Тут з коментарями так само і майже все під копірку - Все погано, нічого гарного. При цьому нуль конкретики. Нагадало той анекдот де "я книгу не читав, але мені вона не сподобалася".
Ну можна зрозуміти - людина не пройшла співбесіду, давай напишемо негативний відгук.
Особливо сподобалися коментарі про "роги і копита". Це про компанію з більш ніж 20 річною історією, рухом товарів, що вимірюється десятками машин на тиждень; двома офісами лише в Україні; багатомільйонною сплатою податків щомісяця? Серйозно?
Ну то все риторика.

А для тих хто дійсно проходить співбесіду і хоче мати розуміння про комапнію - тут Ви матимете:
- Досвід, челенджі, можливість росту (потрібно підтягнути англійську - будь ласка, знайшли цікаві курси по Вашій спеціалізації - будь ласка, компанія зацікавлена в усьому, що зробить Вас краще)
- Розуміння і підтримку керівництва
- А головне - класних людей навколо себе, тут цінять особистостей.
Тут Ви не матимете колег, тут Ви матимете друзів.
А в комплекті до друзів йде тенісний стіл, Playstation 5, офісний талісман - папуга "страшко" і безмежна кількість спільних вечорів.

Це не буде роботою для Вас, це буде частиною життя.

---