Відгук про роботодавця «УкрСиббанк» Добавлен: 03.11.23 14:12

Основна назва: УкрСиббанк
Адреса: Україна, м. Київ, Одеса

Третій найбільший банк в Україні, фінансовий супермаркет, який пропонує клієнтам сучасний банківський сервіс на рівні передових європейських стандартів.
Автор(-ка): Аноним Аноним (працював(-ла) у компанії на момент написання відгуку)
Посада: фахівець
Дата початку роботи: 2016 г.

немає

До банку звертаються мешканці будинку за адресою м. Одеса, вул. Балківська, буд 137, корп. Г.
Як ми нещодавно з'ясували, мешканка квартири 328 є співробітником вашого банку – Укрсиббанку, а саме Кулініч Катерина Анатоліївна (Кулинич Екатерина Анатольевна), дата народження – 15.06.1994, телефон +380954248481, Телеграм @Ekaterina_Kulinich, уродженка м. Херсон.
Звертаємось до вас із проханням вплинути на цього співробітника через її антисоціальну поведінку. Хоча зовсім не зрозуміло, як вона може працювати не те що у банку, а взагалі, десь працювати. Кулініч Катерина Анатоліївна веде повністю розгульний спосіб життя – пияцтво та проституція щодня. А саме, то вона п'яна спить у парадній, то в п'яному чаді бігає гола по парадній (цілком ймовірно, що під впливом наркотиків, а не п'яна). Кілька разів її та її «друзів» рвало прямо в парадній, і ми змушені були все це за ними прибирати. В нас діти! І вони змушені це періодично бачити!
Коли приїжджає її мати Кулініч Світлана Павлівна з Херсона, взагалі починаються оргії, просто неможливо знаходитись поряд, там просто притон з якимись наркоманами. Мабуть, її мати як би «медична сестра» і видобуває їй наркотики. Проституція та розпуста поставлені на потік.
Коли ми, сусіди, намагалися з ними поговорити, з їхніх ротів окрім брудних незв'язних образ і матюка нічого не виходить, розмовляти абсолютно нема з ким. Люди вже мають явний психічний розлад.
Як ми, сусіди, ще з'ясували, кожна з них має по 3 судових розглядів, разом 6 судових справ на двох!!!!
Що найвражаюче, співробітник Укрсиббанку Кулініч Катерина Анатоліївна має проблеми із законом і судові справи були з 2015 року та всі пов'язані з фінансовими питаннями!!! Перша справа 2015 року – Херсонський національний технічний університет через суд стягував із неї заборгованість за навчання, ще 2 справи – неповернення взятого їй кредиту Товариству з обмеженою відповідальністю «Фінанс Інновація».
За цією неблагополучною сім'єю, матір'ю Кулініч Катерини, Світланою Павлівною числиться кілька судових розглядів, у тому числі зі звільнення з роботи.
Як така людина може працювати у фінансовій установі, напевно, питання риторичне. Якщо Укрсиббанк бере таких співробітників на роботу, то з цим банком все погано.
Сподіваємося, що в Укрсиббі є якийсь відділ кадрів і якась кадрова політика. Вплиніть будь ласка на вищезгаданого вашого співробітника.
Заздалегідь дякую! Сподіваємось на спокій та тишу, як було раніше до появи у нас в Одесі Кулинич Катерини!