Відгук про роботодавця «TIENS» Добавлен: 12.11.23 22:40

Сфера діяльності: Послуги: Маркетинг, реклама, креатив, просування, аналітика
Телефони: 3905239,5166682,0631427225
Ел. пошта: [email protected]
Адреса: Україна, м. Луцьк, Євгена Сверстюка 1, бізнес-центр Фабрика

Автор(-ка): Марія (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Дата початку роботи: 2023 г.
Дата звільнення: 2023 г.

Нема

Розповім вам про компанію для лохів. Була там не раз, бо у цих падлів дохуя телефонів. Зараз вони займають офіс 507 у бізнес-центрі Фабрика на Євгена Сверстюка. Зразу шліть нахуй, якщо почуєте цю адресу. Колись я працювала в цих потвор. Мені не заплатили нічого, плюс постійно вмовляли купити їхню чудодійну продукцію.
Зараз їхня риторика не змінилася, така сама піздьож, як і колись. Головне - щоб офіс виглядав по-діловому, з плазмою. Спочатку ви заповнюєте бланк і віддаєте усміхненому хлопцю/дівчині. Потім вас забирає ваш майбутній куратор, який каже, що подзвонить ввечері і скаже, чи ви пройшли.
І о диво, ви пройшли! Вас запрошують на триденне стажування (до речі, вам досі не кажуть, що це за компанія і які у вас будуть обов'язки. Навіть якщо ви бомж з вулиці, для вас люб'язні співробітники неодмінно знайдуть посаду), після якого вас направлять до якогось відділу - навіть керівного (за умови, якщо купите срану продукцію).
Тож перший день. Ви приходите в той самий 507 кабінет з бейджиком, як вас і попросили. З вами спілкується куратор. Тоді починається стажування. Думаєте, воно про вашу майбутню посаду? Ніхуя! Вам розказують про бізнеси, про багатих-бідних людей. В кабінеті - люди абсолютно різного віку, до речі. Ви думаєте, може все ж таки після монологу ділової пані в костюмі почнеться лекція безпосередньо про обов'язки? Знову ніхуя. Бо потім вам розкажуть про ахуєзну корпорацію тієнс, де все райдужно, чудово, прекрасно і так далі.
А я нагадую, зараз 2023 рік, китай офіційно допомагає рашці, а ці падли розказують, як чудово працювати в цьому гадюшнику.
Я не прийшла наступного дня, бо приблизно знаю, про що йшла б мова. Вам би пообіцяли золоті гори в перший місяць. Але, звісно, ви маєте вкласти якісь кошти у власний розвиток, спробувати продукцію, купити книжку про срану компанію. Звісно, це окупиться, тільки обов'язково купіть! А третього дня відбудеться так зване оформлення на роботу, де ви будете так само дурити людей.
Якщо не хочете викинути гроші на вітер - не йдіть сюди.