Відгук про роботодавця «Смартлаб» Добавлен: 14.04.24 09:05

Інші назви: ООО «СМАРТЛАБ», лаборатория Смартлаб
Сфера діяльності: Послуги: Медичні послуги, спортклуби та салони краси
Телефони: (094) 953 42 68
Адреса: Україна, м. Одеса

ООО «СМАРТЛАБ» — это независимая медицинская лаборатория, лидер лабораторной диагностики на юге Украины. Широкий спектр исследований на собственной базе в Одессе, Николаеве, Херсоне, Белгород-Днестровком, Беляевке, Измаиле, Килии, Подольске, Раздельной, Рени, Черноморске, Южном.• общеклинические;• биохимические;• гормональные;• диагностика беременности и пороков развития плода;• опухолевые маркеры;• диагностика аллергий;• диагностика TORCH-инфекций и паразитов;• диагностика вирусных гепатитов;• бактериологические исследования.
Автор(-ка): Анонімно (працював(-ла) у компанії на момент написання відгуку)
Посада: Фахівець з обслуговування клієнтів
Дата початку роботи: 2023 г.
Корисність відгуку: 0 - 1 = -1

Працювала в компанії майже рік і, що дійсно можна вважати за плюси так це відвертість на співбесіді, що так, так ворк юа написала одна зарплатня, а по факту, без податків буде зовсім інша, тож ще ДО початку роботи є можливість подумати, а чи варто воно чи ні, бо після співбесіди вас чекає ще два тижні навчання, після якого буде головна співбесіда (читати як екзамен) а тільки потім працевлаштування. Тож матимете більше часу на "подумати".
З плюсів:
1. Близькість до дому. Працювала на п'яти відділеннях і до всім добиралася пішки, це плюс.
2. Умови праці майже усюди однакові, в плані самого забезпечення, всі необхідні товари ви регулюєте індивідуально під потреби відділень.
3. Форму видають безкоштовну
4. Зарплатня чиста, можете перевірити її у реєстрі платників податків. Видавала вчасно але постійно в різні дні
5. не потрібно мати якусь спеціальну освіту, лего все вивчити
6. дівчата на відділеннях або ну супер класні з якими дружиш або ну надто прям стерви які за роботу трясуться аж до нервових зривів, якщо пропадете в оточення тільки класних, навіть усі мінуси роботи будуть відчуватися легше)

А тепер мінуси, через які саме звільнилася.
1. "Гнучкий графік" це означає, що вам о п'ятій вечора можуть подзвонити (а працюєте ви на цій посаді максимум до другої), що ой людей не вистачає тож ти їдеш (саме приказним тоном) у свій вихідний (і байдуже, що в графіку він стоїть ще з минулого місяця) в далеке відділення, до якого їхати годину, а прибути тобі потрібно о 6:45 бо якщо запізнився - штраф. А ну щей форму забрати потрібно, бо явка без форми також штраф. І така ситуація була неодноразова, я там вважалася тупо лінивої маргіналкою, бл коли в мнне стоїть вихідний, який я попереджаю завчасно, це мій вихідний, а потреба компанії в людях це не проблема мене як окремого співробітника.
2. Зарплатня. Я начиталася цих відгуків написаних в один день (дівчата, вас на форумі це попросили зробити, як от з відгуками на гугл мапах?)))), що от підвищення усе таке. Ага. Для того щоб ти його отримав ти маєш прям усе робити ідеально, а в величезному потоці людей і недостатності персоналу це тупо нереально бо завжди мільйон причин з яких ти можеш отримати штраф, а в подальшому і менший бал до атестації. Сказав не "Вас направив лікар?" а якось інакше - штраф 1000 грн.)) Так, щоб отримати підвищення ти ще маєш кожні два місяці проходити атестацію. І я особисто не розумію в ній сенсу, я завжди їх писала на високому рівні, що тільки по балам дозволяло мені кожне її написання отримати підвищення, але окрім балів, які ти заробляєш своїм навчанням, там є абсолютно необ'єктивна графа "оцінка куратора" яка в мене особисто майже завжди стояла пуста, і через це 1-го балу не вистачало до підвищення. Клас 👍 Своє перше я отримала після погроз, що я звільняюся, бо зарплатня 10000/9000 коли в тебе один вихідний, дай бог раз на два тижні це неадекватно, а потім оп - підвищення, ще й підвищення ставки. А підвищення ставки подавалася як нереальна новина, на абсолютно тупих і беззмістовних цих щомісячних зборах озвучується що от ми вам підвищили ставку на дві тисячі, ви що не раді? Вау ну дякую, а ціни на ваші послуги чомусь підвищувалися мінім П'ЯТЬ разів, а зарплатня лише два, ну дякую.
Ще й дибільне нарахування премій, байдуже, твоє відділення заробляє мільйон чи сто тисяч, з премії ти отримаєш так само - 700-800 гривень. вау
премія за день народження - 500 грн. це смішно. вони хочаб на торти ціни бачили?
щоб отримати повну ставку на цій посаді потрібно працювати усі 7 годин 6 днів на тиждень з одним вихідним у неділю. Це звучить не дуже складно але ніт, поставити саме такий графік майже не реально, бо в однієї чи срачка чи болячка, а в другої не вистачає годин, а в ще в якісь дні не потрібен зайвий адмін тож сорі на ставку ти не виходиш ніяк
а ще левова частка твого успіху в атестації і по зарплаті це продаж тих дурних чекапів, від яких постійним клієнтам вже нудить, але ніт, на прослушку ти маєш це сказати, бо якщо не скажеш - мінус до атестації, бо ти працюєш не за скриптом
за скриптом окрім чекапів, питань про усі дані, ти, як дебілка, маєш питати чи хочуть вони чаю/кави/батончик/ще подарунок дитині/додаткові аналізи. І пофіг, черга не черга, кричать на тебе через це чи ні, ти маєш це сказати.
А ну на прослушку ще неможна казати про невдоволення роботою бо можуть зняти категорію. які ми ніжні
ще й дибільна ця річ з подарунками на річницю смартлаба - тим хто працює стільки то років однин подарунок, тим хто стільки то інший, це норм?
про відсутність електроенергії це взагалі окрема тема. Я працювала на великому відділенні, де прибуток ну дуже хороший. Так от. Коли кидаєш в інкасацію щоденно по 30/25 тисяч то думаєш, а я кого хєра якісь манюні кав'ярні можуть собі дозволити купити генератор, а така розфуфирена лабораторія ні? чому ми маємо з фонариками без опалення, при чому все ще будути у формі бо штраф!! без терміналу сидіти? на форумі сказали що дорого, але я думаю що всім просто пофіг, робіть що хочете. у них в офісах наврядчи сидять без електрики. з підготовчих моментів до нових блекаутів було проведено рівно ніфіга, ну кажуть, роздругуйте собі шмаргалки. а опалювати приміщення ми також шпаргалками будемо?
ще смішно, я вперше стикаюся з тим, что така дрібниця як от кава/чай для співробітників ми мали купляти самі за свої гроші... це повний крінж. я зараз працюю в лікарні і там керівництво навіть обіди іноді за свій рахунок дає, не те шо кава чай там ще й лимони, а тут ні - все своє. І якщо ти купиш той що дають пацієнтам, навіть чесно доклавши свої 10 копійок в касу і провівши це по програмі - це також порушення.
це перспектив розвитку на саме цій посаді - зарплатня 20000 і купа нервових зривів. ну вас иожуть підвищити до куратора відділень, які там зарплати не впевнена але останій рік там перестановки були тільки обираючи якихось істеричних стерво, що і стало останньою моєю краплею для звільнення. і навіть коли я кажу що хочу звільнитися, вже відома дата мого останнього робочого дня, до мне все одно докалупувалися, ну от шоб шо? шоб я у висновку написала цей відгук, який видалять?
смартлаб, навчиться слухати критику.