Відгук про роботодавця «ADELINA CALL CENTER » Добавлен: 18.03.14 10:51

Основна назва: ADELINA CALL CENTER
Адреса: Україна, м. Харків, Академика Павлова 82

Adelina Call Center – публічно визнаний лідер професійних контактних центрів України, який з 2004 р. надає високотехнологічні послуги провідним компаніям України, країн СНД, Європи та Америки. Понад 1800 співробітників компанії в Україні, Європи та США щорічно обслуговують близько 50 млн. клієнтських звернень за допомогою сучасних телекомунікаційних засобів. Adelina Call Center дбає про розвиток свого персоналу, забезпечує безкоштовне навчання, участь у міжнародних конкурсах та форумах. У компанії діє програма внутрішнього розвитку Adelina Business Class, згідно з якою кожен наш співробітник має... »
Автор(-ка): Ольга (працював(-ла) у компанії на момент написання відгуку)
Посада: оператор
Дата початку роботи: Листопад 2013 г.
Стартова зарплата: $1880
Поточна зарплата: $4000
Корисність відгуку: 1 - 1 = 0
Однакова IP адреса! Можливо, цей автор вже залишав відгуки про цю компанію.

Я очень довольна, что работаю в компании Аделина. Я когда пришла на работу, мне уделили должное внимание многие сотрудники компании, для того чтобы я освоила данную информацию для работы, постоянно мне помогали консультанты, коллектив прекрасный, очень очень дружеский.З/п на первом месяце немного низковата, я ожидала немного выше, но уже со 2го, 3го месяца она у меня значительно увеличилась))) Компания дает возможность карьерного роста, но чтоб его получить надо постараться((( Новый офис, чистенько, уютно, новые пк, мышки, гарнитура и т.п. , это приятно)))

Да, иногда просят выйти на 1час дольше поработать, но по зп оно в плюс идет.
Мне не нравится что чай на кухне только черный, зеленого нет(((
Жарко в офисе..