Відгук про роботодавця «Tiens group» Добавлен: 03.02.15 01:21

Основна назва: Tiens group
Телефони: 0992121206
Адреса: Україна, м. Київ

Автор(-ка): Аноним (Був(-ла) тільки на співбесіді, але враження залишилося)
Дата співбесіди: 2014 г.
Корисність відгуку: 1 - 1 = 0

Не ведіться на цей розвод

Я також наткнулася на цей лохотрон. Спочатку мені подзвонили, сказали що розглянули моє резюме і запропонували прийти на співбесіду.Я прийшла як і усі, заповнила анкету, на співбесіді мені задавали такі питання, як "Що для мене означає щастя" і "Що я ціную в людях", але ніякої конкретної інформації про фірму не було. Спочатку я подумала, що просто не розчула назву, але пізніше прочитавши коментарі я зрозуміла, що вони спеціально вимовляють її так, щоб важко було запам'ятати, Отож, пройшовши співбесіду, мені подзвонили, сказала що я їм підходжу, але перед тим я маю пройти другий етап конкурсного відбору, тобто їхні лекції. Я погодилась, думала, що так більше взнаю про компанію. Після першої лекції я таки нічого не взнала, вони несли якийсь маразм про малий і середній бізнес, про те як важко знайти роботу студентам та людям похилого віку і таке інше, нічого зв'язаного з компанією. Думаю ладно, піду на другу лекцію послухаю, може там щось скажуть. Прослухавши про те, як нам будуть нараховуватися гроші, я вже зрозуміла що тут щось не те...ніякої фіксованої ставки, тільки гроші за об'єм виконаної роботи. Тому після лекції я нарешті перепитала свого типу "керівника" як називається фірма. Вона написала мені назву, до того ж неправильну і тоді я наткнулась на сайт, спочатку російський , а потім цей і зразу всі стало ясно. Шкода тих людей, що дальше туди ходять і тратять на це свій час.