Відгук про роботодавця «ADELINA CALL CENTER » Добавлен: 11.05.16 17:44

Основна назва: ADELINA CALL CENTER
Адреса: Україна, м. Київ

Adelina Call Center – публічно визнаний лідер професійних контактних центрів України, який з 2004 р. надає високотехнологічні послуги провідним компаніям України, країн СНД, Європи та Америки. Понад 1800 співробітників компанії в Україні, Європи та США щорічно обслуговують близько 50 млн. клієнтських звернень за допомогою сучасних телекомунікаційних засобів. Adelina Call Center дбає про розвиток свого персоналу, забезпечує безкоштовне навчання, участь у міжнародних конкурсах та форумах. У компанії діє програма внутрішнього розвитку Adelina Business Class, згідно з якою кожен наш співробітник має... »
Автор(-ка): Сергій (працював(-ла) у компанії на момент написання відгуку)
Дата початку роботи: 2013 г.

Перший раз пишу відгук про роботодавця. Розумію, що тут пишуть переважно "ображені" на компанію або ті кого просто звільнили за неналежне виконання обовязків, тому вирішив написати все як є насправді.
Працював я на 2-х площадках - Львів (2013-2014) і Київ (2014-до сьогодні).
1. Колектив. Я Вам так скажу - це просто найкрутіше місце де можна знайти друзів, принаймні зі мною так і сталось я познайомився з дуже прикольними людьми з якими дружу вже роками, і які мені дуже близькі. Навіть не зважаючи на те, що ми вже розкидані по різних містах (бо починали всі у Львові) ми їздимо один до одного в гості і часто бачимось або просто зідзвонюємось.
2. Зарплата. Так справді в перший місяць роботи оператор мало заробляє і ТАК навчання не оплачуване. З другого місяца - заробляеш рівно стільки скільки працюеш. Хоча погоджусь, що на ринку колл-центрів Аделіна не є контакт-центром з найвищим рівнем заробітньої платні та зауважу, що і не з найнижчим.
3. Керівництво. На обох площадках де я працював керівництво не то, що лояльне, а взагалі приязне до операторів. Якщо ти не підводиш свого супервізора, то він не підведе тебе і ЗАВЖДИ увійде в твоє положення. Зокрема в мене не раз було таке, що просто потрібно було взяти декілька вихідних тому, що ну вот такий стан душі був - завжди ці вихідні отримував. На кервіництво можуть жалітись ті, хто не виходить на вже проставлені зміни, постійно перелімічує перерви, неякісно надає інформацію або просто поводить себе як скотина із іншими працівниками чи керівництвом (я зустрічав випадки коли повністю бухими приходили на роботу і дивувались чому їм виписують піздюлей).
4. Карєрний ріст. Він є, але дійсно не для всіх. А в який компанії для всіх? Якщо ти оператор з найкращими показниками - не сумнівайся - ріст буде, я переконався на собі.
Загалом скажу так - зараз я працюю в іншій організації за профілем своєї освіти, але на вихідних часто підпрацьовую в колл-центрі, оскільки умови роботи чудові!!!

малооплачувані лікарняні.