Відгук про роботодавця «CVG Украина» Добавлен: 24.01.18 16:34

Інші назви: ТзОВ ЦВГ Украина
Сфера діяльності: Виробництво/постачання: Машинобудування та обладнання
Телефони: (032) 232 65 32
Адреса: Україна, м. Львів

Commercial Vehicle Group(CVG) - ведущий поставщик интегрированных систем для коммерческого автотранспорта, включая рынки грузовиков большой грузоподъемности, строительной и сельскохозяйственной автомобильной техники, а также специальный и военный автотранспорт.
Автор(-ка): Аноним (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Дата початку роботи: Квітень 2017 г.
Дата звільнення: Липень 2017 г.
Корисність відгуку: 2 - 0 = +2

Єдине добре що я в цій компанії тільки те що платять вчасно ЗП.

Спочатку саме головне. У всіх людей які працють без рукавичок є різного роду бородавки і новоутворення. Поперше ізоляція в кабеля сама по собі шкідлива + кабелі обробляють отрутою щоб миші не їли. За 5000 тис заробити рак легко
Одні мінуси
Від дибільного графіку. ДО маленьких шкафчиків які робітники вимушені ділити на двох осіб. Маленька ЗП.
Якшо стоїте на конвеєрі який дає більше 125 відсотків то більше 6000 мати не будете.А якщо на стенді то розраховуйте не більше ніж на5000.
На конвеєрі дати норму практично нереально бо чехи постійно їх піднімають. Нажаль наші тупоголові українці не розуміють шо коли вони перевиконують норму то роблять собі тільки гірше. Спочатку вам заплятять за переробку а на інший місяць переробка стане нормаю.
Робітники в основному селюки для яких ця зарплата то шалені гроші за які потрібно вмерти на конвеєрі. Один на одного кладуть матами, клянуть, сваряться. Іто в основному жінки