Відгук про роботодавця «CVG Украина» Добавлен: 16.05.18 13:38

Інші назви: ТзОВ ЦВГ Украина
Сфера діяльності: Виробництво/постачання: Машинобудування та обладнання
Телефони: (032) 232 65 32
Адреса: Україна, м. Львів

Commercial Vehicle Group(CVG) - ведущий поставщик интегрированных систем для коммерческого автотранспорта, включая рынки грузовиков большой грузоподъемности, строительной и сельскохозяйственной автомобильной техники, а также специальный и военный автотранспорт.
Автор(-ка): Міша (працював(-ла) у компанії на момент написання відгуку)
Посада: Монтер
Дата початку роботи: 2013 г.
Стартова зарплата: $150
Поточна зарплата: $230

Хороші люди. взаємо допомога поміж своїх.
Трохи дурні бо терплять той бкзлад і знущання. бо 5000 за повний місяць то є знущання коли ти 8 годин на ногах і фізично працюєш.

Проспілка мертва. Лягла під директорів. Захваткіна збрила собі 4% щомісяця від зп а то 40 000 і все заложила великого. вдюже немає ні питань до власників ні підняття зп ні кол договір вже 2 роки не може підписати. Та в принципі яка то проспілка як там 20 людей. треба робити свою незалежну яка буде стояти за людьми.а то чому наші гроші йдут до Захваткової. Заставляють працювати понаднормово на протязі тижня по 12 год. і в суботу. от тоді каже собі заробите. а чому я маю працювати по 200-250 год в місяць щобб заробити 8-10 тис зп. то має бути за стандартний тих 10 тис на руки. Але народ є раби хіраче замість того щоб показати своє я. забити тиждинь два на понаднормові в все їм торба самі прибіжать і не за двойну а за 4 кратно.