Відгук про роботодавця «ООО eCall » Добавлен: 01.03.18 22:18

Основна назва: ООО eCall
Телефони: 0445375310
Адреса: Україна, м. Чернігів

Автор(-ка): ... (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Дата початку роботи: 2017 г.
Дата звільнення: 2018 г.
Корисність відгуку: 1 - 0 = +1
Однакова IP адреса! Можливо, цей автор вже залишав відгуки про цю компанію.

,,,

Доброго вечора, Юлія! Я не ваш конкурент, а оператор який у вас працював і відчув всі ваші "переваги" на собі. Додам до свого попереднього коментаря - ззавдяки вашому колл центру я більше опреатором не буду працювати ніколи. Як ви там пишете "средства выплачиваются своевременно" - саме средства, а не ЗП, яку так гарно вимальовують на співбесіді. Це зараз ви пишете, що ви хороші, бо проект великий запускаєте, а на скільки вашого нормального відношення хватить? Ви під кожний новий проект кажете, що все буде норм, а потім "опять двадцать пять" - і проекти закриваєте і з/п не виплачуєте - чому я як простий оператор який завжди був з вами чесним маю відчувати на собі всі ваші проблеми?
P. S. пишете, що вам пишуть конкуренти, а не колишні працівники, а у самої ІР засвічена, що вже відправляли відгук - напевно пишете хороші відгуки про себе бо більше нікому)