Відгук про роботодавця «Техника и технологии» Добавлен: 25.04.18 17:38

Основна назва: Техника и технологии
Сфера діяльності: Торгівля: Автомобілі, запчастини, автохімія
Адреса: Україна, м. Кіровоград

С\х техника
Автор(-ка): сергій Степаненко (працював(-ла) у компанії на момент написання відгуку)
Посада: Директор
Дата початку роботи: Липень 2009 г.
Стартова зарплата: $150
Поточна зарплата: $3000
Корисність відгуку: 0 - 4 = -4
Однакова IP адреса! Можливо, цей автор вже залишав відгуки про цю компанію.

Я директор компанії Сергій Степаненко.
Ми відслідковуємо ситуацію в інформаційному просторі, і реагуємо рідко, так як вважаємо що все повинно відбуватися само собою, не потрібно займатися «відбілюванням», чи «підпитувати» енергією от такі жваві посиденьки. Проте, як посадова особа та з огляду на те що нещодавно наше підприємство було піддане інформаційній атаці, я зобов’язаний, в те, що тут відбувається втрутитися, і дати офіційний коментар. Часу в мене обмаль, бо є чим займатися, тому повідомлю порівняльно мало. І найближчим часом доповнювати не буду.

Спочатку емоції і звернення до ботів і живих людей що пишуть, з коментарями і висновками для свідомих людей

Чеченське прислів’я говорить «Того хто не по зубах, їдять очима і плітками» !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1. Тут дуже багато написано правди, про компанію яка вчить, проводить соц змагання, грамоти роздає, проводить соціальні проекти, відразу приймає людей по трудовій книжці без рабської безоплатної праці та інше, а особлива правда про тих людей, що зараз в компанії, які дійсно молодці, це кістяк команди і вони в компанії створюють результат і створюють майбутнє України. Їм можна довіритися. Тому я дякую за написане. І дякую за найкращу оцінку тих, кого хвалили і критикували. І знаю, що наші чесні і віддані справі люди, негативного писати не будуть. Я вірю в людей. Я вірю в нашу команду. Вона найкраща. В нас найкращі кадри і за них сьогодні на ринку йде найбільша боротьба. Правда з нами залишаються найкращі ! Ну а ті що в чомусь не реалізувалися, мабуть не з нами. Значить все правильно ми робимо.

2. Шановні конкуренти і незгодні! я читаю написане і бачу, як напружено все написане народжується. З якими негативними емоціями! які до речі сильно шкодять здоров’ю! Тому, Розслабтеся, не нервуйтеся, менше негативу, адже він Вас зсередини вбиває, більше пишіть про ЛЮБОВ і ПОДЯКУ. До речі, пишучи, те що Ви пишете, Ви реально нам робите велику послугу. Перше – це нас окриляє, бо комусь ми небайдужі; Друге – люди котрі не вміють аналізувати, бачити істинне, в негативі побачуть своє – до нас просто в майбутньому не прийдуть ! не будемо втрачати час на співбесіди і навчання. І це добре. Третє – свідомі люди , почитавши про негативних людей які не в компанії, зрозуміють , що в компанії нормальні люди залишаються, а ті хто льє негатив в ній не живуть і компанія нічогенька, прийдуть до нас саме класні. І це чудово!
3. Просто дякую, за те що написано! До того як я написав цю відповідь, такі записи нам шкодили. Тепер це тільки допомагатиме. Свідомим людям все стає зрозуміло. Тому, Пишіть більше. Бо мені все потрібно чути, реально це допомагає рости самому, змінюватися, робити інші речі які не робив, виправляти свої помилки та коригувати правильний курс компанії. Також мене це вдохновляє і підсилює. Якщо пишуть – значить ми живі, потенційні та комусь заважаємо… Жаль автори не воліють представлятися, бо хотілось би особисто подякувати і авторитетність видання була б вища. Адже коли в районній газеті в 1994 році про мене писали як найкращого працівника комбайнера і розміщували фото, та в 2015 році журнал «Бізнес» двічі безкоштовно писав про нашу компанію, як правильну і про мене, то я знав кому дякувати. А так, нажаль, незрозуміло кому дякувати !

4. Якщо комусь щось не подобається в діях нашої компанії, країни, світу – створюйте успішні бізнеси, підприємства, створюйте нові робочі місця, ставайте директорами і президентами – покажіть як потрібно жити і працювати, навчати, з людьми працювати (співробітниками і клієнтами), зарплати платити… Не втрачайте свій дорогий час на нас, тих, які Вам не до вподоби. Створите, досягнете, запросите мене, буду вдячний – я повчуся, ще і про Ваші досягнення повідаю всій Україні (обіцяю , якщо Ви зараз представитеся реальним іменем і створите успішну компанію, я розміщу про Вас інформацію, наприклад в журналі «Бізнес»). Оце буде круте визнання Вам.

5. Для аналізу свідомим людям.
Якщо хтось був нещасливий в нашій компанії і зараз знайшов прекрасну роботу, яка робить його щасливим. Тоді в мене до нього запитання: Чому Ти сидиш на сайтах пошуку роботи і сайтах де йде обговорення на твою думку гнилих людей і компаній ??? САМ ПИШЕШ ГНИЛЬ? Ти ж повиннен бути щасливим! І Жити щасливим життям! Бджілка, трудиться і сідає на квітку, муха на послід. Якщо Ти щасливий? якщо ти бджілка? То живи в щасті , не переймайся , як там в посліді!
До речі, подивіться фільм «Секрет» . Знайдіть його в інтернеті, там дуже добре пояснюється як подібне притягується до подібного. Тягніться до хорошого, того що Ви хочете. Не втрачайте час на негативне на Вашу думку. Ну, а ми якось без Вас будемо.  Правда трохи нуднувато буде без таких веселих посиденьок, адже в команді будуть тільки позитивні люди!!!

6. Потрібно визнати, Ми впровадили на підприємстві ISO 9001 і СРМ та впроваджуємо систему управління SEIM (успішний емоційно інтелектуальний менеджмент). Ми вимагаємо дотримання корпоративних стандартів – тому 7 раз поспіль ми №1 за якістю обслуговування клієнтів. Для цього, в т.ч. у нас працює за нормальною європейською практикою таємний покупець. Так, такі речі подобаються не всім, адже тепер в компанії повна прозорість, видно хто коли кому що зробив та потрібно інтелектуально жити. Тому очевидно що зараз хтось не згодний тим що є і в подальшому такі будуть, але ми курсу змінювати не будемо. Курс на прозорість, відповідальність, розвиток і результат.
7. Знаєте , нам реально немає часу підтримувати Ваші тут веселі посиденьки. Хоча і можна було б погратися в інтелектуальні ігри. Просто нам реально потрібно займатися спортом, підтягуватися, бігати, вчити англійську, освоювати 10 пальцевий набір тексту, отримувати навик швидкочитання, читати книжки (у мене по плану на рік 86 штук, а в корпоративну бібліотеку довезли ще 120 із них хочеться додатково прочитати хоч 20), проводити навчання, одружуватися, народжувати дітей, виховувати дітей, проводити конкурси для дітей, саджати дерева, обробляти присадибні ділянки, виробляти товари, продавати товари, комунікувати з розумними і приємними людьми, поширювати добро на Планеті, Дякувати іншим за зроблене. Тому Ви тут якось вже без нас живіть, спілкуйтеся, тільки не перегравайте, а то деякі речі зі сторони виглядають сміхотворно. От непогано було б, щоб ті хто пишуть, мали якісь заслуги, більші чим зазвичай мають інші. Щоб їх думка була авторитетна, а не просто Аноніма чи Петі (до речі , ні Сергіїв в нас в Києві ніколи не працювало, ні Петі що нещодавно звільнився ніколи в нас не було) . От я , наприклад, всі класи школи закінчив на відмінно, маю червоний диплом від спеціального навчання, диплом магістратури, про мене писали газети і в 18 років і в 38, маю патенти, відкрив більше 60 філіалів і організацій та інше. Можу з Вами стати в спаринг, якщо бажаєте. Можу позмагатися в знання сільського господарства і техніки, якщо забажаєте. Можемо позмагатися в продажах. Можу, позмагатися, хто зробить успішніше проект чи без нічого відкриє бізнес і зробить його успішним. Щось мені підказує, що ті хто писали не зовсім готові чесно конкурувати.

Тепер звернення до свідомих людей і конкретика

Ми
Всім вдячний за написані будь ким і будь коли міркування і тлумачення через призму свого бачення життя та життєвої філософії.
Кожна думка має право на існування. Лиш би було до діла.
Я врахую окремі ідеї, фантазії і пропозиції, які тут зазначені.
Ми їх обговоримо, а можливо щось з рекомендованого і впровадимо.

Окремо хочу подякувати тим, хто писав правду.
Гаряче дякую, тим хто розділяє нашу життєву філософію і оцінив зроблене.

Думаю, для всіх реальних свідомих відвідувачів цього сайту буде правильно зазначити декілька слів про нас.

Наша життєва філософія викладена в місії підприємства! Завжди можна ознайомитися на нашому сайті www.t-i-t.com.ua.

Куди ми рухаємося – визначено в місії компанії. То є істина (на сайті).
Що ми робимо – описано на сайті. А краще прийти до нас, ми все розкажемо.
Наші досягнення – викладено на сайті. І показати є що.
В 2017 році впровадили ISO 9001, СРМ, стали компанією №1 за діловою активністю, стали 7 раз поспіль №1 за якістю обслуговування клієнтів, сайт став №1 за відвідуваністю з тематики техніка, ще є що сказати!!!
Зарплата – від мінімалки до 3 тис. доларів, як написано. Хто скільки заробляє. Зарплата вся «біла». Дані можна підтвердити в податковій і пенсійному фонді.

Для тих хто реально шукає можливість реалізувати себе, і на сайті не для читання «мильних опер», а щоб знайти собі місце реалізації,
повідомляю про дії і плани компанії:

глобальне
1. Формуємо команду бізнеспартнерів в т.ч. в проекті франчайзингу
2. Розвиваємося і вчимося (більше 150 навчань в рік)
3. Реалізовуємо місію
4. Впроваджуємо нову надсучасну систему управління

поточне
1. Впровадити на підприємстві нову систему управління якості ISO 9001/2015 замість існуючої ISO 9001/2008 – 2018 рік
2. Довести середню заробітну плату до більше 11 тис. грн в місяць – 2018 рік
3. Дати можливість українським батькам для дітей отримати можливості европейської країни – випуск перших трансформерів для дітей 2018 рік
4. Реалізувати 3 проекти в сільгоспмашинобудуванні . Серійно випускати 3 нових машин, подібних яких в Україні не існувало, та випробувати 2 нових прототипи – 2018 рік
5. Реалізувати 52 проекта пов’язаних з торгівлею, розвитком, та наведенням порядку – 2018 рік
6. Продовжити соціальні проекти строку дії 2014-2035 рр. Фінансувати «Програму виховання кадрів і послідовників справи», конкурси «Намалюй свою мрію», «реалізуй намальовану мрію», Посади дерево добра», «Я винахідник». Збільшити кількість дітей учасників з 5 тис до 7 тис. Видати «Збірку дитячих мрій» - 2018 рік
7. Запровадити на підприємстві культуру, що винагороджує співробітництво, самодисципліну, взаємну довіру і повагу. -2017-2018 рік

Ми ще повинні вдосконалити систему визнання особистості та зробити відповідальну демократію і колективний розум. Це потребує довершення.