Відгук про роботодавця «ADELINA CALL CENTER » Добавлен: 22.02.12 22:30

Основна назва: ADELINA CALL CENTER
Адреса: Україна, м. Львів

Adelina Call Center – публічно визнаний лідер професійних контактних центрів України, який з 2004 р. надає високотехнологічні послуги провідним компаніям України, країн СНД, Європи та Америки. Понад 1800 співробітників компанії в Україні, Європи та США щорічно обслуговують близько 50 млн. клієнтських звернень за допомогою сучасних телекомунікаційних засобів. Adelina Call Center дбає про розвиток свого персоналу, забезпечує безкоштовне навчання, участь у міжнародних конкурсах та форумах. У компанії діє програма внутрішнього розвитку Adelina Business Class, згідно з якою кожен наш співробітник має... »
Автор(-ка): Богдан (Був(-ла) тільки на співбесіді, але враження залишилося)
Вакансія: Менеджер з продажу
Дата співбесіди: 2009 г.
Корисність відгуку: 1 - 0 = +1

З позитивних вражень побачив лише позитивний настрій у операційних залах у тих людей, які ще очевидно не довго працюють, і повністю не зрозуміли, як активно і дешево їх експлуатують.
Крім того, зимою краще працювати в такому офісі, ніж на вулиці.
І останнє...можливість заробити хоч щось для тих людей, яких не беруть на роботу по різних упереджених причинах.
ВСЕ!! Це всі позитивні сторони.

Молоді люди! Якщо ви цінуєте себе і свій розум, який надбали в школі, інституті чи просто по життю, не йдіть працювати в цю конторку! Раджу! Впевнений, що і це вам порадять ті, хто там пропрацював тривалий час і плюнувши через ліве плече, пішов геть.
Я був в обох операційних залах їхнього офісу на Привокзальній. Літо, спека. Досить того, що в залі працює декілька десятків ПК, і стільки ж молодих людей, так ще й вентиляція....таке враження, ніби відсутня.Хлопці сиділи в майках і шортах. Робоче місце без будь-яких дотриманих правил організації робочого місця оператора ПК. На той час в колцентрах МТС та Київстару була повна протилежність (був там і там). Оплата праці, яку обіцяв ейчар на співбесіді, вибила мене зі стану серйозності, який я намагався усіма силами тримати впродовж співбесіди...навіть чуючи, як солодко обмальовуються умови праці на цій плантації молодих рабів. Останній епітет сказаний не в образу працюючим там. Просто інакше описати робочу сферу цієї компанії неможливо. Так щоб ви розуміли, що я не найманий коментатор, приведу до порівняння....основний тариф за годину становив 8 грн при 7-8год зміні оператора колцентру. Хочеш більше - бери довші зміни. До слова сказати, менеджер з продажу мав би гарувати в рядах тих же операторів колцентру за тими ж умовами, навіть маючи вже достатньо навичок і досвіду. Продовжу порівняння...це же тариф оплати у колцентрах Київстару та МТС був в 2-3 рази більший, а при високій категорії оператора ще й з додатковими бонусами. Якщо вже й плануватимете йти на першу вашу роботу в колцентр оператором, краще в Київстар чи МТС. Там і оплата праці вища за ті психологічно тяжкі труди, яким піддаються оператори. І професійні навички добре розвивають для подальших місць роботи. Є негатив, але позитиву набагато більше, ніж в Аделіні.