Відгук про роботодавця «CVG Украина» Добавлен: 20.06.18 13:14

Інші назви: ТзОВ ЦВГ Украина
Сфера діяльності: Виробництво/постачання: Машинобудування та обладнання
Телефони: (032) 232 65 32
Адреса: Україна, м. Львів

Commercial Vehicle Group(CVG) - ведущий поставщик интегрированных систем для коммерческого автотранспорта, включая рынки грузовиков большой грузоподъемности, строительной и сельскохозяйственной автомобильной техники, а также специальный и военный автотранспорт.
Автор(-ка): Іра (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Дата початку роботи: 2015 г.
Дата звільнення: 2018 г.

Підняли зп на 200 грн. Валять понаднормові за двойну зп. Але якби наш народ був народом то би стали на тиждень з понаднормовими і на другий би луло не в два а в чотири рази. бо їм треба план.

Задуха люди падають з ніг. Тісні роздягалки. Мало санвузлів. Чоловічі і жіночі туалети разом.
В пятницю на зборах підняли нам  зп з 1 числа, через зад, на 200 грн грязними. Ви би бачили як народ реготав з того піднятя. Ще в десятий раз пообіцяли що буде їдальня. То вже нам обіцяют від 2016 року. Так нас годують обіцянками що аж обідів не тре. Напевно вже придумали як на їдальні на нас заробити. Бо вже нам каву поставили за наші гроші і на нас собі бідні боси  заробляють. Бо їм мало їх супер зарплат то ше тре трохи обібрати на каві. А так все як завжди дурдом. Нарешті народ поняв що треба валити і то чим по скорше. Проспілка курва ще та. Гроші наші вірвала і на всіх забила ні договору ні нічого. Адміністрація що хоче то творить з народом. А від тих совдепів ні слуху ні духу. Люди мліють щодня по 12 годин і субота то вже не має сил. Де та влада за чим диви ті всі прокурори, перевірки.