Відгук про роботодавця «Техника и технологии» Добавлен: 28.02.19 10:40

Основна назва: Техника и технологии
Сфера діяльності: Торгівля: Автомобілі, запчастини, автохімія
Адреса: Україна, м. Кіровоград

С\х техника
Автор(-ка): Адмін ТіТ (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Дата початку роботи: 2018 г.
Дата звільнення: 2019 г.
Корисність відгуку: 0 - 7 = -7
Однакова IP адреса! Можливо, цей автор вже залишав відгуки про цю компанію.

Доброго дня! Люди які дійсно працювали в компанії "Техніка і технології" , люди зайняті , замотивовані і не витрачають свій дорогоцінний час на написання такої МАЯЧНІ.
Ми впевнені в собі, але ми не байдужі до того, що пишуть про нас. Ми розуміємо, що нас бояться та пишуть абсурд, щоб підірвати нашу репутацію в очах співробітників, партнерів та клієнтів. Якщо хочете побачити правду про нас дивіться наш сайт за посиланням : www.t-i-t.com.ua . (Також існують державні служби, до яких можна звернутися та перевірити стан заробітної плати співробітникам та інше…)
Віримо в те, що Ви свідомі і не будете сліпо вірити тому, що пишуть, а перевіряти інформацію достовірних, авторитетних джерел.
Дякуємо за увагу!

Дякуємо всім за відгуки ! Ми вважаємо , що більшість цих відгуків є інформаційною атакою конкурентів на компанію ТОВ «Техніка і технології», які цим показують свою слабкість перед нами. Про це свідчить той факт, що багато відгуків написані з одного ІР адреси під різними іменами в короткий проміжок часу.