Відгук про роботодавця «Техника и технологии» Добавлен: 08.04.19 09:59

Основна назва: Техника и технологии
Сфера діяльності: Торгівля: Автомобілі, запчастини, автохімія
Адреса: Україна, м. Кіровоград

С\х техника
Автор(-ка): Адмін ТіТ (працював(-ла) у компанії на момент написання відгуку)
Дата початку роботи: 2009 г.
Корисність відгуку: 3 - 6 = -3
Однакова IP адреса! Можливо, цей автор вже залишав відгуки про цю компанію.

Друзі хакери!

Щось вам ця «Техніка і технологія» не по зубах. Крепкенька виявилася. І щось занадто ви небайдужі до неї. Мабуть реально сильна компанія та має сильний дух і волю. І мабуть багатенько кому по зубах дала. І боїтеся ви її через що анонімами пишете щоб шкоди зробити. Бо мабуть справедливо вам щось робила і говорила про яке неанонімом написати боїтесь.

Хоча в вас недругів, є план. 2 роки на цьому сайті його реалізовуєте.

План такий: Підкосити компанію.

Є такий напрямок в науці «Соціальна інженерія» , а по народному «Маніпуляція свідомістю». Методи цієї науки застосовуються для рейдерських захоплень і банкрутства компаній та для нейтралізації політичних конкурентів. Найбільш застосовуваний метод, через негативні відгуки «організація відмови соціального обслуговування компанії або політика».

Це відокремлення компанії чи політика від соціуму. Хакери різними методами впливають на різні групи людей в компанії і поза нею чи в суспільстві у відношенні до політика. Цитую : "відбувається закошмарення компанії чи людини". Ціль - розшатати роботу компанії чи думку соціуму. Навести хаос.
Група Співвласників. Вносять розкол. Зникає довіра і комунікації. Відбуваються втрати.
Група Співробітники. Їм говорять: " Вас дурять" і не важливо чи є докази. Група співробітників починає аналізувати і шукати де їх дурять, формуються надумані думки, відбуваються втрати.
Група Клієнти. Месідж для клієнтів " Компанія банкрутує". Втрати по клієнтам.

І так далі… Все таке ж подібне для політиків !

Є маса книг в яких все це описано. Почитайте, дуже цікаво. Те, що наразі відбувається. Коли 2 роки «байдужі» до ТіТ люди маніпулюють свідомістю суспільства. Ми в захваті від бездоганної реалізації хакерами ЗЛОЧИНУ. Адже маніпуляція, то злочин!

В які групи ви вже не цілили, і співробітники, і постачальники, і клієнти … і інші.

Від відсутності результату Ви вже аж позеленіли …..

…. І що ж вам не достатньо зробити свою роботу з результатом? Правильно. Дуже багато компанією зроблено добрих і масштабних справ. Для суспільства, для дітей, для батьків, для співробітників, для клієнтів, для постачальників, і для вас! І ці справи продовжуються. Компанія і сьогодні розробляє електромобіль для інвалідів, соц. проекти не заморозила і т.п.

Висновки.

Все потрібно робити по Науці і Совісті. Та з Добрим Наміром.

Займіться добрими справами. Від них результат приходить швидше!!!

Відверто жаль тих хакерів, що тут пишуть і так перемаються нашею долею і відношенням інших до нас, бо хакерів від бажання нашкодити вже просто покоробило. Мінус нас в тому, що ми неможемо виправити світогляд недалекоглядних людей, які відверто зациклені тільки з під тишка робити шкоду. А може і непотрібно… Чим би дитя не балувалося, лише б не плакало!

А що у нас? Так, після пожежі компанії потрібен час відновитися. Так, ми багатенько накосячили, адже два місяці не працювали, багато чого поперепутували. Виправимося. Так, на ринку 1 рік зараз є проблеми і більшість компаній ледь виживають. Хтось закрився, хтось скорочується, хтось заборгував і прострочив постачальникам і банкам 5-200 млн., а хтось і в більше влип. Бажаємо всім ожити! Так, деякі і постачальники свої огріхи зараз перекладують на ТіТ та інші компанії. Таких небагато, в більшості свідомість є!

Разом з тим, наші проблеми смішні та всі знаходяться в площині вирішення, в порівнянні з іншими компаніями.

Ми знаємо які гріхи маємо та в майбутньому могли б мати, бо свідомі люди заздалегідь звертаються, і питання вирішуються. Тай ми стараємося по мірі можливого діяти по совісті. Ті в кого є до нас питання і він хоче їх вирішити звертаються відкрито і питання вирішуються. А тим хто не хоче вирішити, чи ті хто сам грішив або комусь хамив, тих зразу направляємо до суду про що писали на цьому сайті раніше декілька разів.

Висновок. Хочеш буть сильним і визнаним, терпи! Йди своїм шляхом.Таке життя. Чим більше ти досягатимеш , тим більше тебе із за заздрості, злоби і боязні обливатимуть брудом.

Великі і тямущі люди зрозуміють , бо часто переживають нездорове воління зі сторони , адже вони знають приказку «Чем ярче личность, тем больше псов лают на нее от безсилия и злости»

Щастя Вам !