Відгук про роботодавця «ADELINA CALL CENTER » Добавлен: 07.06.19 08:46

Основна назва: ADELINA CALL CENTER
Адреса: Україна, м. Львів, Район Привокзальной

Adelina Call Center – публічно визнаний лідер професійних контактних центрів України, який з 2004 р. надає високотехнологічні послуги провідним компаніям України, країн СНД, Європи та Америки. Понад 1800 співробітників компанії в Україні, Європи та США щорічно обслуговують близько 50 млн. клієнтських звернень за допомогою сучасних телекомунікаційних засобів. Adelina Call Center дбає про розвиток свого персоналу, забезпечує безкоштовне навчання, участь у міжнародних конкурсах та форумах. У компанії діє програма внутрішнього розвитку Adelina Business Class, згідно з якою кожен наш співробітник має... »
Автор(-ка): Ольга (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Посада: Оператор,проект Розетка
Дата початку роботи: 2017 г.
Дата звільнення: 2018 г.
Стартова зарплата: $2500
Фінальна зарплата: $5600

Прийшла працювати в Аделіну після довгого декрету,сподобалось тим,що тут мене ніхто не питав про рівень "айк'ю",мої дипломи і т.д.Пройшла навчання і до роботи.Звичайно спочатку було важко,великі об'єми інформації,постійно щось нове, спілкування з людьми,які не завжди приємні.Але завжди,коли ти щось не знав, можна було запитати у свого тімліда,якого часом не було на місці,але всі ми люди з потребами і особисто я не бачу в тому щось страшне,бо ж ще є супервізори,досвідченіші оператори і т.д.,люди в яких завжди можна було щось спитати.Працювала спочатку в команді Тереха Іллі, потім -Кулик Тані, чудові люди!!!Щодо зарплати :працюєш більше і якісно,відповідно і отримуєш,так існує система штрафів,але вважаю це справедливо,адже твої промахи також коштують фірмі не малих коштів.Ще з "+"для мене це обрання зручних годин роботи для себе ,так часом супервізори полюбляють їх тобі додати, але всі ми люди і якщо ж є причини,коли ти не можеш залишитись довше,узгоджуєш це з супервізором.Одним словом, тут є можливість проявити себе, треба мати тільки бажання вчитись.Звільнитись через віддаленість компанії і свою слабку нервову систему.

Порівнянюю з іншими фірмами,де доводилось проходити співбесіди особисто для мене їх нема.