Відгук про роботодавця «Prostor» Добавлен: 06.06.23 09:23

Основна назва: Prostor
Інші назви: Стиль Д
Сфера діяльності: Торгівля: Косметика, парфумерія
Адреса: Україна, м. Львів, Пр.Свободи, 47

Автор(-ка): Ірина (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Посада: Продавець-консультант
Дата початку роботи: Березень 2023 г.
Дата звільнення: Квітень 2023 г.
Стартова зарплата: $8000
Фінальна зарплата: $4500

Позитивне враження склалося лише про 2-х співробітників, зокрема тех.працівниця, яка все гарно пояснила і ознайомила з роботою та асортиментом, інша продавець-консультант, яка працювала довший час, підказувала у процесі.
Виплатили лікарняний, і на тому дякую)
Навчилася працювати з касою, хоча не без сюрпризів.

З негативного дуже багато. Почну від керівництва, їм було абсолютно байдуже до проблем у магазині, не навчили добре працювати з касовим апаратом і весь час висували претензії, коли в мене виникали якісь непорозуміння (не було розмінки у касі), коли була переоцінка товару, не встигли замінити усі цінники, покупці буди незадоволені і звісно за цим було безліч відмін. Зам керівника–справжня хамка, яка не підбирала слів і навіть при покупцях могла кричати на працівників та принижувати. Працювала іноді по 12 год, бо не було заміни, що дуже вимотувало, і до того ж мені не виплатили ці додаткові години.
Я працювала у березні, коли ще було досить холодно, в залі не вмикали обігрівачі, бо економили на нашому здоров’ї, натомість говорили одягатися тепліше. Одного разу, від ранку в торговій залі був сильний запах бензину (припускаю через генератор), зам керівника звісно, що байдуже на це відреагувала і сказала «Я нічого з цим не зроблю, але ви мусите працювати».Це був ризик отруєння небезпечними випарами.
Службове приміщення–повний безлад, поламані двері, і крісла, на які гидко сідати.
Коли я звільнилася, мені не давали спокою, вимагали гроші, бо покупець, якого я обслуговувала захотів зробити повернення, на хвилиночку, я там не працювала вже, і мене хотіли просто обманути, щоб виплатила 700 грн з власної кишені. Не раджу тут працювати, робота жах.