Відгук про роботодавця «ADELINA CALL CENTER » Добавлен: 26.09.14 22:31

Основна назва: ADELINA CALL CENTER
Адреса: Україна, м. Львів, Федьковича 58

Adelina Call Center – публічно визнаний лідер професійних контактних центрів України, який з 2004 р. надає високотехнологічні послуги провідним компаніям України, країн СНД, Європи та Америки. Понад 1800 співробітників компанії в Україні, Європи та США щорічно обслуговують близько 50 млн. клієнтських звернень за допомогою сучасних телекомунікаційних засобів. Adelina Call Center дбає про розвиток свого персоналу, забезпечує безкоштовне навчання, участь у міжнародних конкурсах та форумах. У компанії діє програма внутрішнього розвитку Adelina Business Class, згідно з якою кожен наш співробітник має... »
Автор(-ка): Аноним (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Посада: оператор
Дата початку роботи: Березень 2012 г.
Дата звільнення: Червень 2012 г.
Корисність відгуку: 2 - 1 = +1

---

Зовсім не сподобалося місце роботи. Вимоги занадто великі, які не оплачуються відповідно.
Графік не гнучкий. Кожного дня просять вийти чи то раніше, чи то замість когось. Кажуть на період сесії дають відпустку, так от в мене її чомусь не було, хоча пперед тим як почати працювати я надавала ці дані супервізору.
Весь час накладають штрафи. Одного разу, я прийшла на роботу, був вільний тільки один бокс із зламаним навушником, так на мене через це теж штраф наклали!!!
Люблять розказувати, яку інформацію треба надавати, а потім запитувати чому розмова була більше трьох хв.