Відгук про роботодавця «ADELINA CALL CENTER » Добавлен: 01.04.15 17:02

Основна назва: ADELINA CALL CENTER
Адреса: Україна, м. Київ, И. Лепсе 4

Adelina Call Center – публічно визнаний лідер професійних контактних центрів України, який з 2004 р. надає високотехнологічні послуги провідним компаніям України, країн СНД, Європи та Америки. Понад 1800 співробітників компанії в Україні, Європи та США щорічно обслуговують близько 50 млн. клієнтських звернень за допомогою сучасних телекомунікаційних засобів. Adelina Call Center дбає про розвиток свого персоналу, забезпечує безкоштовне навчання, участь у міжнародних конкурсах та форумах. У компанії діє програма внутрішнього розвитку Adelina Business Class, згідно з якою кожен наш співробітник має... »
Автор(-ка): Аноним (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Посада: Оператор
Дата початку роботи: 2014 г.
Дата звільнення: 2015 г.
Стартова зарплата: $4
Фінальна зарплата: $20
Корисність відгуку: 1 - 0 = +1

Кресло-мешок!

Зручний графік роботи - График как поставит Супервизор, и их мало что интересует. "Ты ОБЯЗАН выйти на 7 утра, а может ты еще и до 22 поработаешь"?
Комфортні умови в офісі - Ну да, принесла туда свою чашку, и ту кто-то спер! А куда подевался пояс от пальто для меня вообще загадка.
Достойну зарплату - Это те крохи на которые накладывают кучу штрафов. И которая составляет в час 9,60-начальная (по старым данным) сейчас мне говорили что и того меньше.
Дружній колектив та лояльне керівництво - Коллектив который постоянно меняется, только за время моей работы там сменилось около 10 человек / 3 недели. Постоянная текучка кадров. Руководство, ох это руководство. Как вы считаете я обязана отрабатывать две недели, если бумажка которую мы подписывали (кстати в одностороннем порядке, потому что в течении месяца директор якобы где-то отсутствовал, хотя периодически мы его видели в компании)на руки не выдавалась, и не имела пункта об расторжении договора?!
Постійний розвиток та навчання методом наставництва - Да, обучили нас весело, но об карьерном росте тут не слышали даже самые бывалые операторы, которые работали там явно не один месяц. А движение по карьерной лестнице видели только те, кто умеет шикарно подбирать "ласковые" слова для начальства.