Відгук про роботодавця «ADELINA CALL CENTER » Добавлен: 06.12.16 10:58

Основна назва: ADELINA CALL CENTER
Адреса: Україна, м. Київ

Adelina Call Center – публічно визнаний лідер професійних контактних центрів України, який з 2004 р. надає високотехнологічні послуги провідним компаніям України, країн СНД, Європи та Америки. Понад 1800 співробітників компанії в Україні, Європи та США щорічно обслуговують близько 50 млн. клієнтських звернень за допомогою сучасних телекомунікаційних засобів. Adelina Call Center дбає про розвиток свого персоналу, забезпечує безкоштовне навчання, участь у міжнародних конкурсах та форумах. У компанії діє програма внутрішнього розвитку Adelina Business Class, згідно з якою кожен наш співробітник має... »
Автор(-ка): Аноним (працював(-ла) у компанії на момент написання відгуку)
Посада: оператор
Дата початку роботи: 2016 г.
Стартова зарплата: $3500
Поточна зарплата: $4500

Все результаты работы зависят напрямую, от операторов.Понятное дело, если будешь сидеть по несколько часов в логине, и карта качества будет дно, то и зп будет маленькая. А если стараться то можно выходить на нормальные суммы.
Коллектив добрых, хороший, принимает всех. Все всё понимают. Никаких сплетенок, интрижек.

не наблюдалось.ну разве что стрессоустойчивость