Відгук про роботодавця «COMFY» Добавлен: 25.10.18 00:03

Основна назва: COMFY
Сфера діяльності: Торгівля: Побутова техніка, аудіо-відео, мобильні телефони
Адреса: Україна, м. Дніпро, Желтые воды, ул. Кропоткіна, 35

Супермаркеты бытовой техники
Автор(-ка): Дмитро (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Посада: Спеціаліст з налаштування техніки
Дата початку роботи: Жовтень 2017 г.
Дата звільнення: Травень 2018 г.
Стартова зарплата: $250
Фінальна зарплата: $300

Це робота, яка мені вперше дійсно сподобалась. От чесно кажу, ніхто не доплачував. Так приємно, коли зранку хочеться кудись йти, робити те що ти вмієш та любиш. Я ж до цього був і фізруком, і водієм особистим в однієї «шишки»… а тут дали можливість покопирсатись у техніці, це ж моє на всі 1000%! Спочатку я сидів на складі та збирав товар, що надійшов з інших країн. Потім перевели безпосередньо до магазину, тут довелося трошки попотіти – бо працював з тими речами, які щойно придбали.

На все про все – тобто на пошук та підготовку до продажу одиниці товару - 15 хвилин, бувало й стільки людина чекати не хоче, а її треба якось затримати, бо піде. І все тоді, ти почуваєсся винним. Добре, що дівчата у нас розумнички, відволікали покупців як могли на той проміжок часу. Бувало, й кави наливали їм, щоб не дивились на годинники. А я тим часом швиденько настроював ноути та смартфони, перевіряв мікрохвильовки…. Зараз перейшов в іншу сферу, це сімейний бізнес, тому мені в будь-якому разі вигідніше. Але про комфі згадую з ностальгією.