Відгук про роботодавця «Аптеки 911» Добавлен: 04.11.19 22:55

Основна назва: Аптеки 911
Інші назви: гамма 55, Аптека 9-1-1
Телефони: 752-52-60
Адреса: Україна, м. Ровно

Автор(-ка): Аноним (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Посада: Фармацевт
Дата початку роботи: 2019 г.
Дата звільнення: 2019 г.
Стартова зарплата: $8000
Фінальна зарплата: $11000

Не погана заробітна плата , є ставка офіційна , % від виручки, і плани продажів від препаратів.
Хороша програма в комп’ютері зручна у використанні.

Керівництво жахливе, тому що коли колектив каже, що завідуюча матами до всіх відноситься дівчат в колективі ніби ти лайно, то керівництво закриває очі на скарги і колективну скаргу навіть не розглядає, тому в аптеці за 1 рік може звільнитись 4 людині. Графік жахливий можуть заставити виходити по 4,5 робочих днів по 13 годин, тому що нема кому робити, може бути що одна людина на сесії, інша захворіла, а третя у відпустці і це продовжується цілий рік, тому що в колективі 10 людей, 2/2 графіка який обіцяли можете про це забути. Керівництво не цінує своїх співробітників їм абсолютно все одно на тебе. Штрафують за будь яку дрібницю, але коли ти вже працюєш як робот і завідуюча навіть присісти не дозволяє поки немає людей, тоді штрафів не буде в тебе. Постійно в плани продажів ставлять різні БАДИ їхнього виробництва абсолютно не понятної якості, і ти мусиш людям впарювати щоб заробити собі гроші.Керівництву я можу тільки побажати щоб вони не тільки при відборі персоналу дивились на професійні якості а ще на людяність ! Тому що наберуть старих маразматиків, аферисток які крадуть зі своєї ж аптеки, а нормальні молоді дівчата перстпективні мусять звільнятись через таких завідуючих які можуть руку підняти на тебе, принизити, кричати на тебе. Тому в першу чергу я вам бажаю якщо ви поставити той відеонагляд то не тільки звертайте увагу на те що пакет не запропонувала, але на те яка у колективі погана і нецензурна лексика.